
Hejka
Rozpoczynamy tę zbiórkę pieniędzy jako wsparcie dla naszej bliskiej koleżanki, siostry,córki i mamy - Kasi.
Kasia ma 37 lat. Do tej pory jej życie biegło spokojnie. Na codzień pracowała i zajmowała się swoim 12-letnim synem, którego sama wychowuje. Kasia w kwietniu 2022 r. wyczuła w prawej piersi guza. Po wszystkich badaniach i biopsji mamotomicznej okazało się, że jest to nowotwór złośliwy sutka. Tak rozpoczęła swoją walkę z rakiem. W sierpniu zaczęła swoją walkę z rakiem. Po kilku miesiącach chemioterapii została poddana operacji usunięcia guza i węzłów chłonnych. Przeszła już także radioterapie. Obecnie przez najbliższych kilka lat codziennie musi przyjmować nie refundowane niestety leki, które kosztują ale miejmy nadzieję zapobiegną nawrotowi nowotworu. Przyszedł październik i życie Kasi nie wskoczyło na lepsze tory. W tej samej piersi w której był guz pojawiły się kolejne zmiany nowotworowe. Niestety Kasia zacznie swoją walkę o życie na nowo.
Ostatni rok dla niej i jej syna był bardzo ciężki pod względem psychicznym jak i finansowy. Kasia w tej chwili nie ma pracy. Pobiera tylko świadczenie rehabilitacyjne z ZUS które kończy się z końcem stycznia 2024. Nie ma żadnego dodatkowego wsparcia. Przez nawrót choroby nie jest w stanie pójść do pracy. Dlatego pomyślałam, że w ludziach siła, że może możemy liczyć na Waszą pomoc. Przyda się każda złotówka, która pomoże jej w leczeniu, wydatkach na leki, dojazdach do szpitala a przede wszystkim w codziennym życiu. Kasia bardzo chce wyzdrowieć dla siebie ale przede wszystkim dla swojego syna, wrócić do sprawności podjąć pracę i żyć pełnią życia. Wierzę w siłę ludzi i to, że razem możemy jej jakoś pomóc. Kasia zawsze miała w sobie sporo pozytywnej energii i dużo siły. Życie stawia przed nami wiele wyzwań. Jednym z najważniejszych dla Kasi jest pokonanie choroby. Wierzę, że tak będzie i jeszcze wiele rzeczy osiągnie. Z góry dziękuję za okazane wsparcie i każdą złotówkę.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
Kasiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia ,wytrwałości ,cierpliwości ,optymizmu oraz pogody ducha ,choć na odległość ciepło Cię wspieram