Zbiórka Chora kotka potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Chora kotka potrzebuje pomocy

Agnieszka Sporek - awatar

Agnieszka Sporek

Organizator zbiórki

Witam. Ana to kotka która na pierwszy rzut oka wygląda na pięknego, zdrowego kota. Niestety tak nie jest, jest bardzo chora. Kiedy z ulicy trafiła do kliniki na sterylizację, test wykazał obecność FIV. Oznacza to, że kotka nie ma odporności. Odkąd do mnie trafiła jesteśmy stałymi bywalczyniami gabinetu weterynaryjnego. Nie było miesiąca w którym nie spędziłybyśmy tygodnia na codziennych wizytach u weterynarza.

Drugim poważnym problemem jest ciągłe drapanie się. Pierwszym podejrzeniem była alergia pokarmowa, kotka przez prawie 5 miesięcy była na karmie hypoalergicznej. Nie było jednak widocznych rezultatów, a powodowała ona biegunkę. Podjeliśmy więc z weterynarzem decyzję o przejściu na karmę Royal Canin Gastro oraz wykonaniu testów alergicznych. Wykazały one, że kotka nie jest na nic uczulona. 

Na zdjęciu oszołomiona po głupim jasiu koniecznym do pobrania krwi. 

Przyczyna drapania może siedzieć również w głowie kotki. Ostatnią szansą jest Felisept. Dyfuzor rozpylający substancje działające uspokajająco na koty. Nie dam już niestety rady finansowo dlatego bardzo proszę o pomoc.

Kwota zbiórki to koszt dyfuzora, dwumiesięcznego zapasu karmy suchej i mokrej oraz prowizji dla portalu. Za każdą wpłatę będę bardzo wdzięczna. Jeżeli uda się uzbierać chociaż część kwoty to oczywiście zobowiązuję się wrzucić tutaj faktury. 

Bardzo serdecznie z Aną pozdrawiamy.


Edit:

Witam :) Dotarł już do nas preparat witaminowy Efa Olie, wzmacniający kondycję skóry i sierści, na pewno jej się przyda ;) 


Dotarła też paczka z jedzeniem, początkowo miałam w planie  zamówić jej Royal Gastro suche i saszetki, jednak nie jest to karma najwyżej jakości i do tego droga, więc postanowiłam kupić karmę  która ma dobry stosunek jakości do ceny. Bedę jej mieszać z tą której resztkę jeszcze mam i mam nadzieję, że bez rewolucji jelitowych da się przestawić na nową karmę.Karma mokra wystarczy jej na około miesiąc, sucha nawet dłużej.  To dla mnie bardzo duża pomoc :) 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Agnieszka Sporek - awatar

    Agnieszka Sporek

    04.11.17
    04.11.17

    Kochani, nie wiem jak mam Wam dziękować! Mamy 103% :) Podsumowanie: 401 - 169,80 (felisept + KalmVet + konsultacja) - 30,08 (prowizja) = 201,12 Nie kończę jeszcze tej zbiórki, ponieważ będę wrzucała tutaj paragony, żebyście wiedzieli na co zostały wydane Wasze pieniądze. Jeszcze raz dziękuję każdemu kto wsparł finansowo lub udostępnił tą zbiórkę. Pozdrawiam :)

Agnieszka Sporek - awatar

Agnieszka Sporek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Ela. - awatar
100
Ela.
Ambulans dla zwierząt - awatar
10
Ambulans dla zwierząt
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Halszka Przychodzeń - awatar
10
Halszka Przychodzeń
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Ela. - awatar
100
Ela.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij