Team Rajdowy BW

7 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Bochaczyk - awatar

Tomasz Bochaczyk

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie

           Jesteśmy teamem rajdowym z Katowic i Sosnowca aktualnie uczestniczymy w rajdach typu KJS i SKJS Niestety budowa sama w sobie pochlania koszty, a gdy dochodzą do tego testy projektu oraz uczestnictwo w rajdach przy których zdarzają się nieoczekiwane uszkodzenia bądź też zużycie materiału. Koszty rosna. 


      Szukamy osob lub firm które chętnie wsparły by nas finansowo lub obieły nas opieka w ramach wsparcia finansowego podczas realizacji projektu oraz uczestnictwa w rajdach samochodowych. Z naszej strony mozemy zaoferowac miejsce na reklame na naszym samochodzie oraz uświetnienie imprez firmowych organizowanych przez darczynce lub udział w reklamie stacjonarnej Darczyńcy.

    !!!  Niestety środki przeznaczone z własnej kieszeni na realizacje projektu okazały się zbyt małe i nie pozwoliły na ukończenie budowy samochodu 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

 

             Z racji różnych miejsc odbywania sie rajdów nie jesteśmy wstanie określić konkretnego miejsca projektu ale mozemy okreslic obszar tj woj. Ślaskie , Małopolskie, z biegiem czasu dalsze. Nawet i za granicami RP.


Zebrane środki beda przeznaczone na dalsze modyfikacje budowanej rajdówki, materiały eksploatacyjne zużywane podczas treningów jak i rajdów oraz wyposarzenie samochodu i załogi które musi posiadać aktualna lub utracona homologacje FIA. 


                 Jeśli zdecydowali by się państwo wesprzeć nas finansowo jak to mówią kwota co łaska będziemy bardzo wdzięczni


Pozdrawiamy


B&W Rally Team Katowice


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Tomasz Bochaczyk - awatar

Tomasz Bochaczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij