Team Rajdowy BW

7 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Bochaczyk - awatar

Tomasz Bochaczyk

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie

           Jesteśmy teamem rajdowym z Katowic i Sosnowca aktualnie uczestniczymy w rajdach typu KJS i SKJS Niestety budowa sama w sobie pochlania koszty, a gdy dochodzą do tego testy projektu oraz uczestnictwo w rajdach przy których zdarzają się nieoczekiwane uszkodzenia bądź też zużycie materiału. Koszty rosna. 


      Szukamy osob lub firm które chętnie wsparły by nas finansowo lub obieły nas opieka w ramach wsparcia finansowego podczas realizacji projektu oraz uczestnictwa w rajdach samochodowych. Z naszej strony mozemy zaoferowac miejsce na reklame na naszym samochodzie oraz uświetnienie imprez firmowych organizowanych przez darczynce lub udział w reklamie stacjonarnej Darczyńcy.

    !!!  Niestety środki przeznaczone z własnej kieszeni na realizacje projektu okazały się zbyt małe i nie pozwoliły na ukończenie budowy samochodu 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

 

             Z racji różnych miejsc odbywania sie rajdów nie jesteśmy wstanie określić konkretnego miejsca projektu ale mozemy okreslic obszar tj woj. Ślaskie , Małopolskie, z biegiem czasu dalsze. Nawet i za granicami RP.


Zebrane środki beda przeznaczone na dalsze modyfikacje budowanej rajdówki, materiały eksploatacyjne zużywane podczas treningów jak i rajdów oraz wyposarzenie samochodu i załogi które musi posiadać aktualna lub utracona homologacje FIA. 


                 Jeśli zdecydowali by się państwo wesprzeć nas finansowo jak to mówią kwota co łaska będziemy bardzo wdzięczni


Pozdrawiamy


B&W Rally Team Katowice


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Bochaczyk - awatar

Tomasz Bochaczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij