Zbiórka Senatorium dla kochanej Babci - miniaturka zdjęcia

Senatorium dla kochanej Babci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Senatorium dla kochanej Babci - zdjęcie główne

Senatorium dla kochanej Babci

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Michalak - awatar

Przemek Michalak

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim. Co do mnie, to jestem Przemek mam 21 lat i obecnie studiuje. U mnie raczej wszystko OK, chciałbym wam opowiedziec trochę o mojej babci. 

Moja babcia Jasia ma już ponad 70 lat. Całe życie ciężko pracowała, niestety, nigdy jej sie nie przelewało. Praktycznie samotnie wychowywała trójkę dzieci, ponieważ jej mąż prowadził życie lekkoducha. Ledwo łączyła koniec z końcem, wiec ciężko pracowała by utrzymać dzieci, siebie oraz męża. Niestety los nie wynagrodził jej tego nawet na starość... Kilka lat temu miała poważny wypadek. Rozpędzony samochód potrącił ja w na przejściu dla pieszych w drodze do kościoła. Skończyło się to złamaniem obu nóg, oraz obojczyka. Pamiętam jak by to było dzisiaj, jak bardzo się o nią bałem. Opiekowaliśmy się nią jak tylko mogliśmy. Niestety, ciągłe wizyty u lekarza, rehabilitacja, skutkowało to ogromnym stresem oraz utratą dawnej sprawności. Teraz, już prawie wszystko jest w normie, choć rehabilitacja oraz badania mają wciąż miejsce, a co najgorsze uraz psychiczny zostanie do końca życia. 

Przechodząc do sedna. Babcia bardzo potrzebuje odpoczynku w senatorium, niestety nie stać nas, jako rodziny na to by w najbliższym czasie zafundować jej taki wyjazd. Własnie dlatego teraz zwracam się do was i zakładam tę zbiórkę.

Szczerze liczę na waszą pomoc, ponieważ życze mojej babci jak najwięcej zdrowia. Mam wielką nadzieję, że uzbieram odpowiednią kwotę, którą przeznacze na wyjazd oraz wypoczynek mojej babci w senatorium, a ona zregeneruje się po tym strasznym wypadku i odzyska stare zdrowie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Przemek Michalak - awatar

Przemek Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij