Zbiórka Senatorium dla kochanej Babci - miniaturka zdjęcia

Senatorium dla kochanej Babci

Zbiórka Senatorium dla kochanej Babci - zdjęcie główne

Senatorium dla kochanej Babci

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Przemek Michalak - awatar

Przemek Michalak

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim. Co do mnie, to jestem Przemek mam 21 lat i obecnie studiuje. U mnie raczej wszystko OK, chciałbym wam opowiedziec trochę o mojej babci. 

Moja babcia Jasia ma już ponad 70 lat. Całe życie ciężko pracowała, niestety, nigdy jej sie nie przelewało. Praktycznie samotnie wychowywała trójkę dzieci, ponieważ jej mąż prowadził życie lekkoducha. Ledwo łączyła koniec z końcem, wiec ciężko pracowała by utrzymać dzieci, siebie oraz męża. Niestety los nie wynagrodził jej tego nawet na starość... Kilka lat temu miała poważny wypadek. Rozpędzony samochód potrącił ja w na przejściu dla pieszych w drodze do kościoła. Skończyło się to złamaniem obu nóg, oraz obojczyka. Pamiętam jak by to było dzisiaj, jak bardzo się o nią bałem. Opiekowaliśmy się nią jak tylko mogliśmy. Niestety, ciągłe wizyty u lekarza, rehabilitacja, skutkowało to ogromnym stresem oraz utratą dawnej sprawności. Teraz, już prawie wszystko jest w normie, choć rehabilitacja oraz badania mają wciąż miejsce, a co najgorsze uraz psychiczny zostanie do końca życia. 

Przechodząc do sedna. Babcia bardzo potrzebuje odpoczynku w senatorium, niestety nie stać nas, jako rodziny na to by w najbliższym czasie zafundować jej taki wyjazd. Własnie dlatego teraz zwracam się do was i zakładam tę zbiórkę.

Szczerze liczę na waszą pomoc, ponieważ życze mojej babci jak najwięcej zdrowia. Mam wielką nadzieję, że uzbieram odpowiednią kwotę, którą przeznacze na wyjazd oraz wypoczynek mojej babci w senatorium, a ona zregeneruje się po tym strasznym wypadku i odzyska stare zdrowie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Przemek Michalak - awatar

Przemek Michalak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij