Zbiórka Porzucony, pogryziony owczarek - zdjęcie główne

Porzucony, pogryziony owczarek

1 250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wyrzucony w Szydłowcu, błąkał się 2 tygodnie po ulicach. Przerażony, wychudzony, nieufny... podchodził do jedzenia, ale przy każdym ruchu w jego stronę, płoszył się i uciekał. Wreszcie przy pomocy specjalisty, udało się go odłowić. Niestety - został wcześniej pogryziony, cała głowa opuchnięta, lejąca się ropa z ran, rozerwany kanał słuchowy, w badaniach krwi wyszła babeszjoza. Na szczęście spotkał na swojej drodze ludzi, którzy za wszelką cenę szukali dla niego pomocy i chcieli, żeby psiak uniknął schroniska.

Bąbel w dniu odłowienia:

Pierwsza doba od odłowienia:

Tym sposobem następnego dnia Bąbel trafił pod nasze skrzydła i został przewieziony do lecznicy, w której przez całą dobę może być monitorowany jego stan. Bąbel jest wyczerpany i obolały, zasypia na siedząco, nie chce opuszczać swojego bezpiecznego boksu. Rany są płukane i oczyszczane, obrzęk się zmniejsza, a po lekach i kroplówkach udało się opanować babeszjozę.

Bąbel musi spędzić jeszcze kilka dni w lecznicy, co dla nas wiąże się z ogromnymi kosztami - prosimy Was o pomoc dla Bąbla. Czekamy na wyniki pobranego wymazu z ran, żeby mieć pewność, czy jest podawany odpowiedni antybiotyk. Kanał słuchowy musi się wstępnie wygoić, a przede wszystkim musimy mieć pewność, że problem z załatwianiem się jest tylko blokadą psychiczną, a nie problemami neurologicznymi...

PROSIMY O POMOC DLA BĄBLA!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/234769186903557/

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.12.2016
  16.12.2016

  uwazam, ze lepiej jesli zosnate darmowym darczynca

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   19.12.2016
   19.12.2016

   Dziękujemy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.2016
  13.12.2016

  Juuż :)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   19.12.2016
   19.12.2016

   Dziękujemy <3

1 250 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Duszyk - awatar
Joanna Duszyk
20
Barnaba Kujszczyk - awatar
Barnaba Kujszczyk
100
Anna Sikora - awatar
Anna Sikora
10
Katarzyna Zdunek - awatar
Katarzyna Zdunek
20
Izabela Borowicz - awatar
Izabela Borowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr Kawecki - awatar
Piotr Kawecki
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij