Zbiórka bajka o chłopcu który zgubił ... - miniaturka zdjęcia

bajka o chłopcu który zgubił ... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka bajka o chłopcu który zgubił ... - zdjęcie główne

bajka o chłopcu który zgubił ...

2 295 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Juszczak - awatar

Barbara Juszczak

Organizator zbiórki

uśmiech... wiesz. w sumie możesz sam wymyślić tytuł tej bajki. jaki chcesz. możesz w niej zostać kim chcesz... może dobrą wróżką, która prószy magicznym pyłkiem, aby u chłopca wywołać uśmiech. a może skrzatem, który siedzi na końcu tęczy? siedzi i brzęczy swoim garnkiem ze złotem jak grzechotką, kiedy Michaś grymasi przy zakładaniu koszulki przez głowę. Bardzo tego nie lubi.. a może rycerzem.. skradniesz serce księżniczki i otrzymawszy jej rękę i pół królestwa będziesz patrzył z uśmiechem jak dziecko stawia pierwsze kroki.. A teraz pomyśl, że uśmiech, grymas przy wkładaniu koszulki, kroki dziecka to takie zwyczajne.. codzienne... Czasami niezauważalne.. a co jeśli Zła Wróżka to skradnie..

Jestem przyjaciółką Magdy. Mamy Michasia... zastanawiałam się długo jak napisać tą prośbę o pomoc.. wstawić zdjęcie maleńkich usteczek złożonych w podkówkę podczas transfuzji krwi.. a może lepiej będzie wyglądało jak po operacji na otwartym sercu Michaś pozostanie z otwartą klatką piersiową przez cztery krytyczne doby, tak aby lekarze mogli w każdej chwili interweniować.. 

może lepiej dodać łzy siostry.. zmęczenie matki... jej troska o jutro.. strach o życie syna i ten prozaiczny brak pieniędzy, który tak samo jak cierpienie nie pasuje do bajek... i zachrypnięty płacz dziecka, kiedy ona nie może go przytulić...

wiesz.. od tych myśli chce mi się płakać.. pokażę Ci okruchy.. tej codzienności, którą udało im się złapać, kiedy Michaś był troszkę w domu. 

obejrzyj.. i wtedy Ciebie poproszę. Pomóż Im. 

znajdziemy razem zagubiony uśmiech. Mocno wierzę...
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 295 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Juszczak - awatar

Barbara Juszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Erathia - awatar
Erathia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Arek Dziedzic - awatar
Arek Dziedzic
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij