Zbiórka Pomóżmy Bananowi stanąć na nogi! - zdjęcie główne

Pomóżmy Bananowi stanąć na nogi!

21 708 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Martyna Kuleszewicz - awatar

Martyna Kuleszewicz

Organizator zbiórki


W imieniu Adopcje Posokowców przedstawiam wam cudownego psa o tragicznej historii....
Banan to młody posokowiec w wieku około 4 lat, który w kwietniu 2018r. uległ wypadkowi komunikacyjnemu doznając m.in. urazu kręgosłupa bez przerwania rdzenia kręgowego.
Banan nie chodzi samodzielnie. Jest leczony i rehabilitowany na koszt Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystan" - Adopcje  Posokowców.

Rehabilitacja poprawia jego sprawność i przywraca napięcia mięśniowe. Banan zrobił ogromne postępy. Dzięki determinacji lekarzy, rehabilitantów istnieje szansa na poprawę jego sprawności. Na teraz Banan potrzebuje wzmożonej rehabilitacji, ćwiczeń na bieżni wodnej  oraz wszelkiej innej zgodnie z zaleceniami lekarzy. Dzisiaj nikt nie wie na 100 % czy Banan będzie kiedyś biegał ale być może stanie na 4 łapy.
Zróbmy wszystko by zwiększyć jego szanse na chodzenie!

Banan wymaga leczenia długotrwałego i jak niestety często bywa dość kosztownego. Ze środków Fundacji Adopcje Posokowców opłacamy faktury za diagnozowanie, badania, wizyty, rehabilitację, pobyt w szpitalu. Posiadamy pełną dokumentację lekarską do wglądu. Obecnie Banan przebywa w Klinice Aquawet w Zabrzu

Wszystkie pieniądze ze zbiórki są przekazywane bezpośrednio na konto Fundacji jako cel szczegółowy bezpośrednio na Banana. 


„Są z nami za krótko, są z nami na chwilę. Jednak winni jesteśmy im wspólną walkę do samego końca.”

Aktualizacje


 • Martyna Kuleszewicz - awatar

  Martyna Kuleszewicz

  03.08.2019
  03.08.2019

  Kochani, to ja Banan - nie uwierzycie co się wydarzyło!
  Mam Mame, Tate i Brata. Tak, nie wierzyłem że kiedyś to się stanie, myślałem że już zawsze będę mieszkał w Aquawecie i będę miał tylko ciocie, a tu taka niespodzianka. Mam najprawdziwszą na świecie rodzinę!
  Mieszkam w mieście Smoka, ale jeszcze go nie widziałem, myślę że jak naszczekam na niego to się przestraszy :)
  Wszystko dla mnie jest nowe, ale ciocie mówiły, że to po prostu nowy etap w moim życiu, że teraz będę mieszkał tylko w jednym domu, i będę szczęśliwy.
  I jestem. Jestem bardzo szczęśliwy.
  Zobaczcie jak mama Olga ze mną ćwiczy, ciocie mówią, że nadal muszę dużo ćwiczyć i będę to robić w nowej klinice blisko domu i z mamą Olgą.

  Pomożecie nam prawda?
  Zapraszam was na moją stronę, prowadzę tutaj swój pamiętnik.

  https://www.facebook.com/BananPosokowiec

  Zdjęcie aktualizacji 35 185

Komentarze


 • Rüdiger und Jola über Martin - awatar

  Rüdiger und Jola über Martin

  01.08.2019
  01.08.2019

  Banan - wir lieben Dich

 • Rene - awatar

  Rene

  31.07.2019
  31.07.2019

  dla BANAN Rene i rodzina

 • Justyna Pleśniak - awatar

  Justyna Pleśniak

  30.07.2019
  30.07.2019

  Kochany Bananie wracaj szybko do zdrowia , byś mógł stanąć na czterech łapkach.

 • Aga Power - awatar

  Aga Power

  16.07.2019
  16.07.2019

  Banan jest dzielny! Tak bardzo chce być samodzielny. Wspieram i kibicuję tej ciężkiej, ale postępowej pracy, każdego dnia! Keep going Bananku! ❤️

 • Edyta no Rejczel - awatar

  Edyta no Rejczel

  15.07.2019
  15.07.2019

  Rośnie chłopie zdrowy

21 708 zł  z 21 000 zł (Cel)
Wpłaciło 371 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Martyna Kuleszewicz - awatar

Martyna Kuleszewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 371

Tata - awatar
Tata
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Martyna Kuleszewicz - awatar
Martyna Kuleszewicz
100
Magda i Marek - awatar
Magda i Marek
200
Nico pozdrawia kumpla - awatar
Nico pozdrawia kumpla
50
Edyta - awatar
Edyta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
355
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba - awatar
Kuba
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij