Zbiórka Jedzenie i żwirek dla kotów - miniaturka zdjęcia

Jedzenie i żwirek dla kotów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Jedzenie i żwirek dla kotów - zdjęcie główne

Jedzenie i żwirek dla kotów

271 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Bobek - awatar

Agnieszka Bobek

Organizator zbiórki

1. Znacie mnie, znacie Madzie i Guni oraz niepozorną Zarę. Reszta się zmienia 

Pomagaliście kotom już wiele razy, ale wiadomo - nie zawsze można, nie zawsze jest czas i kasa, a one pomocy wymagają stale.

2. Madzia pokonuje dzielnie wszelkie przeciwności i powoli szukamy jej kochającego domu. Jednak Madzia to taki koszmar do karmienia - nie zje tego, co inne koty. Ona lubi zmienność i różnorodność W tym roku Fundacja Animalia ma wyjątkowe problemy finansowe, a ja chciałabym bez obciążania jej zaoferować kotom u mnie to, co najlepsze. Razem możemy tego dokonać -niewielki wydatek kilku czy kilkunastu złotych zapewni im zapas najlepszej karmy i żwirku z zooplusa

3. Guniś to pochłaniacz puszek 400g animondy, mac'sa czy feringi - potrafi jej nie starczyć taka pucha na dzień

4. Ilość żwirku też jest dość spora przy gromadce kotów. Wiadomo, że na tym nie można oszczędzać, bo każdy koteł chce mieć czystą i pachnącą toaletę.

5. Reasumując - po raz pierwszy robię taką zrzutkę i, nie wiem, czy ma ona sens, ale sprawdźmy 

Jak się uda, wrzucę zdjęcia zamówienia z zooplusa i szczęśliwą Madzię z resztą bandyy ;) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.10.2018
    20.10.2018

    Dla Madziołka - zawsze :)

271 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Bobek - awatar

Agnieszka Bobek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Inez - awatar
Inez
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kluska - awatar
Kluska
20
Gosia - awatar
Gosia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jagienka Kołpowska - awatar
Jagienka Kołpowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij