Zbiórka Instrument dla talentu z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Instrument dla talentu z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Instrument dla talentu z Ukrainy - zdjęcie główne

Instrument dla talentu z Ukrainy

20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

To jest Wolodymyr. Ma 15 lat i mieszka w Drohobyczu w Ukrainie. Uczy się grać, na bardzo wymagającym, ukraińskim instrumencie ludowym, który nazywa się bandura. Uczęszcza do szkoły muzycznej. Według nauczycieli jest bardzo uzdolniony. Niestety bandura na której grał do tej pory, to była wersja dla dzieci. Wolodymyr, jak to nastolatkowe, szybko rośnie i jego instrument jest już za mały. Takich instrumentów w ogóle jest niewiele, a jak już można go kupić, to cena osiąga 6 tysięcy złotych lub więcej

Wolodymr mieszka z mamą, Virą, która sama go wychowuje. Niestety w domu się nie przelewa, bo mama Wolodymyra choruje i często przebywa w szpitalu. Wolodymyr się nie poddaje i chwyta się doraźnych prac, żeby dorobić do domowego budżetu i powoli zbiera na bandurę. Jak się domyślacie, to zbieranie idzie bardzo powoli, choć pomagają mu w tym również nauczyciele ze szkoły muzycznej. 

Zapewne pomyśleliście, że w czasie wojny w Ukrainie, są ważniejsze rzeczy niż jakiś instrument. Pewnie jest w tym trochę racji. Pamiętajcie jednak, że o każdym narodzie świadczy jego unikalna kultura, która go wyróżnia na tle innych. Bandura i śpiewane przy jej dźwiękach dumki są właśnie jednym z takich wielkich wyróżników. Dbanie o kulturę jest obecnie tak samo ważne dla Ukrainy, jak walka z ruskim najeźdźcą, który twierdzi, że nie ma takiego narodu jak Ukraińcy. 

Historię Wlodymyra opowiedziała nam i nią zainspirowała Pani Zoriana Grzybowska, mieszkająca w Krakowie, śpiewaczka i wirtuozka gry na bandurze, oceniając wysoko talent tego chłopca. W przyszłości Wolodymyr chce się uczyć gry w Konserwatorium. 

Dlatego prosimy Was o włączenie się i wpłatę na naszą zbiórkę. Pieniądze przekażemy w odpowiednie, uczciwe ręce, zgodnie z przeznaczeniem.

FUNDACJA TWOJA WIDZIALNA RĘKA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

J.j.j.m. - awatar
J.j.j.m.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij