Zbiórka Instrument dla talentu z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Instrument dla talentu z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Instrument dla talentu z Ukrainy - zdjęcie główne

Instrument dla talentu z Ukrainy

20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

To jest Wolodymyr. Ma 15 lat i mieszka w Drohobyczu w Ukrainie. Uczy się grać, na bardzo wymagającym, ukraińskim instrumencie ludowym, który nazywa się bandura. Uczęszcza do szkoły muzycznej. Według nauczycieli jest bardzo uzdolniony. Niestety bandura na której grał do tej pory, to była wersja dla dzieci. Wolodymyr, jak to nastolatkowe, szybko rośnie i jego instrument jest już za mały. Takich instrumentów w ogóle jest niewiele, a jak już można go kupić, to cena osiąga 6 tysięcy złotych lub więcej

Wolodymr mieszka z mamą, Virą, która sama go wychowuje. Niestety w domu się nie przelewa, bo mama Wolodymyra choruje i często przebywa w szpitalu. Wolodymyr się nie poddaje i chwyta się doraźnych prac, żeby dorobić do domowego budżetu i powoli zbiera na bandurę. Jak się domyślacie, to zbieranie idzie bardzo powoli, choć pomagają mu w tym również nauczyciele ze szkoły muzycznej. 

Zapewne pomyśleliście, że w czasie wojny w Ukrainie, są ważniejsze rzeczy niż jakiś instrument. Pewnie jest w tym trochę racji. Pamiętajcie jednak, że o każdym narodzie świadczy jego unikalna kultura, która go wyróżnia na tle innych. Bandura i śpiewane przy jej dźwiękach dumki są właśnie jednym z takich wielkich wyróżników. Dbanie o kulturę jest obecnie tak samo ważne dla Ukrainy, jak walka z ruskim najeźdźcą, który twierdzi, że nie ma takiego narodu jak Ukraińcy. 

Historię Wlodymyra opowiedziała nam i nią zainspirowała Pani Zoriana Grzybowska, mieszkająca w Krakowie, śpiewaczka i wirtuozka gry na bandurze, oceniając wysoko talent tego chłopca. W przyszłości Wolodymyr chce się uczyć gry w Konserwatorium. 

Dlatego prosimy Was o włączenie się i wpłatę na naszą zbiórkę. Pieniądze przekażemy w odpowiednie, uczciwe ręce, zgodnie z przeznaczeniem.

FUNDACJA TWOJA WIDZIALNA RĘKA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

J.j.j.m. - awatar
J.j.j.m.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij