Zbiórka Wózek dla Barierołamacza - zdjęcie główne

Wózek dla Barierołamacza

40 000 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 491 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rybarczyk - awatar

Dorota Rybarczyk

Organizator zbiórki

Artur, nasz lokalny Barierołamacz. Znamy go jako młodego, walczącego o zniesienie barier dla ludzi z niepełonosprawnościami. Działacz społeczny, nigdy nie myślący o sobie. A ma marzenia, takie zwyczajne, żeby bez trudu przemieszczać z miejsca na miejsce, żeby po prostu zwyczajnie żyć.

Artur, żeby spełnić swoje marzenia potrzebuje specjalistycznego wózka, którego koszt przekracza jego finansowe możliwości ( stary wózek, niestety nie jest już sprawny ).

Pomóżmy naszemu Pruszkowiakowi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sebastian Starenga - awatar

  Sebastian Starenga

  11.09.2021
  11.09.2021

  Zdrowia życzę .

 • Iwona Ostrowska - awatar

  Iwona Ostrowska

  13.11.2020
  13.11.2020

  Życzę dalszych sukcesów i dziękuję za To co robisz.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.11.2020
  12.11.2020

  Popieram, powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2020
  07.11.2020

  Arturze, życzę powodzenia! Dziękuję za dociekliwość i podejmowane działania. Takich ludzi bardzo potrzeba! Pozdrawiam też Dorotę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.2020
  31.10.2020

  Mam nadzieję że szybko zostanie zebrana cała suma. Oby nowy wózek dobrze służył

40 000 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 491 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Rybarczyk - awatar

Dorota Rybarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 491

Sebastian Starenga - awatar
Sebastian Starenga
5 591
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julita - awatar
Julita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Izek - awatar
Izek
50
Ślepy - awatar
Ślepy
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij