Zbiórka Nogi na kołach - zdjęcie główne

Nogi na kołach

450 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Kupiszak - awatar

Bartosz Kupiszak

Organizator zbiórki

.

Nazywam się Bartosz Kupiszak, mam 31 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną, która porusza się na wózku. Jednak choroba nie przeszkadza mi w rozwijaniu moich pasji i zainteresowań, takich jak nurkowanie i motoryzacja oraz orientacja precyzyjna. Od 4 lat należę do Śląskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Płetwonurków a od roku jestem także zawodnikiem orientacji precyzyjnej. Aby mieć możliwość realizacji swoich pasji niezbędny jest mi sprawny elektryczny wózek inwalidzki, który jest dla mnie tym, czym dla osoby pełnosprawnej nogi. Niestety kilka tygodni temu „moje nogi’’uległy poważnej awarii, a właściwie rozsypały się zupełnie.Bez wózka elektrycznego nie jestem w stanie trenować i startować w zawodach orientacji precyzyjnej, które rozgrywane są zwykle w terenach leśnych, parkowych lub innych trudno dostępnych. W marcu czeka mnie wyjazd na Słowenię w ramach krajowych eliminacji do Mistrzostw Świata. Bez wózka nie dam sobie rady. Nie kupuję nowego bo nie stać mnie na dopłatę. Chcę naprawić mój „stary”wózek, z którym wiąże się wiele wspaniałych wspomnień i może głupio to przyznać ale bardzo go lubię. Aby mój wózek odzyskał pełną sprawność muszę wymienić akumulatory, naprawić silnik i powiązane z nim elementy oraz parę innych detali ułatwiających funkcjonowanie. 

Koszt tego wszystkiego wyniesie mnie ok. 6000 zł. Niestety nie dysponuję takimi pieniędzmi. Ratuję się teraz pożyczonym sprzętem ale to tylko tymczasowe rozwiązanie, gdyż  brak sprawnego wózka bardzo utrudnia mi funkcjonowanie i prawie całkowicie wyłącza z realizacji swoich pasji i zobowiązań.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
450 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Kupiszak - awatar

Bartosz Kupiszak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej - awatar
Andrzej
20
Julia Moszkowska - awatar
Julia Moszkowska
50
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
100
Michalina - awatar
Michalina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij