Zbiórka Leczenie Barego - zdjęcie główne

Leczenie Barego

3 055 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Ania Pietrzak - awatar

Ania Pietrzak

Organizator zbiórki

Mam na imię Ania i razem z mężem i synkiem -zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową, która będzie przeznaczona na sfinansowanie leczenia naszego ukochanego shar-pei'a Barego. Bary ( a właściwie Baryła) nie miał szczególnych problemów zdrowotnych, poza problemami skornymi. Wiadomość o chłoniaku spadła na nas jak grom z nieba. Rokowanie brzmiało: trzy miesiące, góra sześć.  Trafiliśmy do weterynarza,  ktory zasugerował leczenie metodami niekonwencjonalnymi, jako leczenie ostatniej szansy. Preparaty ziołowe w połączeniu z leczeniem tradycyjnym zaczęły dawac pozytywne rezultaty. Teraz chcemy sprobowac leczenia olejem CBD. Wszystkie te preparaty, plus wizyty u weterynarza, zaczynają przewyższać nasze możliwości finansowe, a nie chcemy rezygnować, gdy pojawiło się małe światełko w tunelu. Koszt kuracji to około 800 złotych miesięcznie .

Wiemy że pieski są z nami tylko chwilę. Mamy poczucie, że to jednak za krótko, i że jesteśmy jej winni walkę do samego końca. Bardzo prosimy o pomoc.

Aktualizacje


 • Ania Pietrzak - awatar

  Ania Pietrzak

  01.01.2020
  01.01.2020

  Bary niestety przegrał walkę 30.11.2019. Dziekujemy za wsparcie i za każdą chwilę, ktorą dzieki Waszej pomocy udało się ukraść.

  Zdjęcie aktualizacji 42 122

Komentarze


 • Marcus Lurad - awatar

  Marcus Lurad

  11.11.2019
  11.11.2019

  Dużo zdrowia 😘

3 055 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Ania Pietrzak - awatar

Ania Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata Jurkiewicz - awatar
Renata Jurkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ADAM MACIEJEWSKI - awatar
ADAM MACIEJEWSKI
50
Alicja - awatar
Alicja
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Wojcik - awatar
Marcin Wojcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij