Zbiórka Pomóżmy Basi. - zdjęcie główne

Pomóżmy Basi.

27 223 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Rabczak - awatar

Emilia Rabczak

Organizator zbiórki

To miał być wyjątkowy, grudniowy wieczór. Zgromadzona publiczność nie mogła doczekać się wzruszających występów młodych artystów Teatru Muzycznego Movimento. Świąteczna Gala "Raduj się Świecie" miała być kolejnym z wielu koncertów przygotowanych w tym roku przez Barbarę Bielaczyc, spod której skrzydeł wyszło już wielu wspaniałych aktorów i śpiewaków.

Udar, który przyszedł w najmniej oczekiwanej chwili, całkowicie odmienił życie Basi, osoby, która całe życie poświęciła rozwijaniu artystycznych pasji wśród dzieci i młodzieży. Po sześciu miesiącach rehabilitacji w szpitalu w Reptach Śląskich, rozpoczęła się jej dalsza walka o zdrowie. Podstępna choroba hematologiczna, na którą cierpi Basia (czerwienica), bez odpowiedniego, specjalistycznego leczenia, może doprowadzić do kolejnych udarów mózgu.

Największym marzeniem naszym oraz Basi jest powrót do jej ukochanej młodzieży. Basia od zawsze była tytanem pracy, szczególnie, jeśli chodzi o jej największą dumę - Teatr Muzyczny Movimento. Jednak żeby móc wrócić w pełni sił do tworzenia kolejnych, wspaniałych spektakli i koncertów, Basia potrzebuje dalszej rehabilitacji na wielu frontach. Tu pojawiamy się my - wszyscy śpiewacy, muzycy i aktorzy, którzy wyszli spod jej skrzydeł. Prosimy Was o pomoc w przywróceniu Basi zdrowia, by kolejne pokolenie artystów mogło stać się chlubą Czechowic-Dziedzic, a Basia mogła kontynuować pracę, którą tak bardzo kocha.

 Zbieramy na specjalistyczne leczenie oraz dalszą rehabilitację naszej niezastąpionej Maestry. Każde wsparcie jest dla nas bezcenne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.01.2023
  26.01.2023

  Basieńko dużo zdrowia!!!

 • Ihor - awatar

  Ihor

  24.10.2022
  24.10.2022

  Dużo zdrowia. Komentarz przed , był napisany przepadkiem . ❤️

 • Ihor - awatar

  Ihor

  24.10.2022
  24.10.2022

  😂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.2022
  23.09.2022

  Dużo zdrowia.

 • Karolina Jagoda - awatar

  Karolina Jagoda

  09.09.2022
  09.09.2022

  Basiu, zdrowiej Kochana, bo jesteś baaardzo potrzebna, kiedyś pomagałaś nam, kolegom z uczelni zupełnie bezinteresownie, a od lat kolejnym pokoleniom młodych zdolnych!!! Ściskam z wdzięcznością najmocniej (Widenka)

27 223 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Emilia Rabczak - awatar

Emilia Rabczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 179

Martyna - awatar
Martyna
100
Leonethe - awatar
Leonethe
100
Michał Goławski - awatar
Michał Goławski
300
Jacek T - awatar
Jacek T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij