Łukasz Lecewicz - awatar

Łukasz Lecewicz

Organizator zbiórki

Witam. 

Nazywam się Łukasz. Zbierałem z Rodziną na narzędzia do wykonywania pracy samodzielnie. Niektorzy napewno nas pamietaja. Dostałęm propozycję pomocy dotyczącą nanarzędzi pracy za co jestem Bardzo Wdzięczny! Niestety przyszedl czas na terazniejsza potrzebę. Nasz maly samochodzik odmowil posluszenstawa na dobre... Wyslóżony juz dawno. Dzis stracil serce napedowe-silnik. Olej z silnika uciekl i silnikl padl. Moje niedopatrzenie. Nie oplaca się go naprawiać .

 A tu podłoga z tyłu pod kanapą...

To co widać pomiedzy rdzą to wykladzina wewnątrz...

Ubezpieczenie wynosi 3 razy wiecej niz wartosć samochodu... Poniewaz to byl jedyny srodek transportu dla naszej rodziny potrzebujemy inny samochod bardziej bezpieczny. Na zdjeciach ukazuje sie stan tego pierwszego. Proszę ludzi o Pomoc w zebraniu pienidzy na nowy srodek lokomocji. Nie musi to byc Ferrari czy inny luksus. Tylko normaly samochod w stanie przynajmniej dobrym. Jeśli zechcecie Pomóc to każdy grosz sie liczy! Złotowka do zlotowki i w niedlugim czasie uzbieramy razem Ta nie dużą kwote jak na samochod. Pozdrawiam i licze na wasza Pomoc! Łukasz Monika Sebastian i Malutka Córeczka (jescze w brzuszku) !

Wybierz kwotę

Łukasz Lecewicz - awatar

Łukasz Lecewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.