Zbiórka Bezpieczny Samochód - zdjęcie główne

Bezpieczny Samochód

0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Lecewicz - awatar

Łukasz Lecewicz

Organizator zbiórki

Witam. 

Nazywam się Łukasz. Zbierałem z Rodziną na narzędzia do wykonywania pracy samodzielnie. Niektorzy napewno nas pamietaja. Dostałęm propozycję pomocy dotyczącą nanarzędzi pracy za co jestem Bardzo Wdzięczny! Niestety przyszedl czas na terazniejsza potrzebę. Nasz maly samochodzik odmowil posluszenstawa na dobre... Wyslóżony juz dawno. Dzis stracil serce napedowe-silnik. Olej z silnika uciekl i silnikl padl. Moje niedopatrzenie. Nie oplaca się go naprawiać .

 A tu podłoga z tyłu pod kanapą...

To co widać pomiedzy rdzą to wykladzina wewnątrz...

Ubezpieczenie wynosi 3 razy wiecej niz wartosć samochodu... Poniewaz to byl jedyny srodek transportu dla naszej rodziny potrzebujemy inny samochod bardziej bezpieczny. Na zdjeciach ukazuje sie stan tego pierwszego. Proszę ludzi o Pomoc w zebraniu pienidzy na nowy srodek lokomocji. Nie musi to byc Ferrari czy inny luksus. Tylko normaly samochod w stanie przynajmniej dobrym. Jeśli zechcecie Pomóc to każdy grosz sie liczy! Złotowka do zlotowki i w niedlugim czasie uzbieramy razem Ta nie dużą kwote jak na samochod. Pozdrawiam i licze na wasza Pomoc! Łukasz Monika Sebastian i Malutka Córeczka (jescze w brzuszku) !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Lecewicz - awatar

Łukasz Lecewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij