Zbiórka Dajmy Maciejowi lepsze jutro - zdjęcie główne

Dajmy Maciejowi lepsze jutro

41 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Towalska - awatar

Karolina Towalska

Organizator zbiórki

Maciej ma 50 lat, był szczęśliwym mężem ojcem  miał dobra pracę dzięki której mógł się rozwijać , 7lat temu doznał uszczerbku na zdrowiu wpadł pod pociąg. Podczas ciężkiego wypadku doznał wiele obrażeń przez które ma problemy w poruszaniu się i jest niezdolny do pracy, posiada rentę socjalna. Po 3latach od wypadku został sam niestety zdrowie pogarsza się. Maciejowi jest potrzebny (Wózek inwalidzki elektryczny)

żeby w końcu zaczął w jakimś stopniu normalnie funkcjonować. Ze względu na brak środków i bardzo niski dochód nie stać go na tak drogi zakup.. Maciej mieszka w ciężkich warunkach niedostosowanych dla  jego potrzeb przez to w ostatnim czasie złamał rękę Pokażmy Maciejowi że nie jest sam ! Liczy się każdy grosz. Musimy pomoc Maciejowi lepiej żyć.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
41 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Towalska - awatar

Karolina Towalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina Towalska - awatar
Karolina Towalska
20
Kasia Piotrowska - awatar
Kasia Piotrowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij