Zbiórka Na od budowę domu po pożarze - miniaturka zdjęcia

Na od budowę domu po pożarze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na od budowę domu po pożarze - zdjęcie główne

Na od budowę domu po pożarze

686 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Ruszczak - awatar

Małgorzata Ruszczak

Organizator zbiórki

Poświęć mi proszę chociaż czas zanim obojętnie ominiesz ten post .

Witam wszystkich serdecznie.

Choć szczerze mówiąc nie wiem jak mam was prosić o pomoc.

Jestem Piotr dotąd wraz z Małgorzatą Wiedlismy oboje razem spokojne i szczęśliwe życie oboje praca wspólne plany na przyszłość z czasem założenie rodziny , bo to największy skarb w życiu każdego z nas dzieci ❤️ . Lecz na planach się skończyło i w sumie jak patrzę na miarę dramatu który nas dotknął to w duchu się cieszę. W dniu 12.07.2022 Gdy oboje byliśmy w pracy z powodu wadliwej instalacji elektrycznej w łazience powstał pożar na w skutek czego straciliśmy wszystko co mieliśmy cały nasz dobytek Wysokiej Kamieńskiej Stąd ten post jest to bezsilne wołanie was o pomoc choć mam świadomość, że czasy są ciężkie to nie tracę wiary w ludzi o wielkim sercu . Potrzebne jest wszystko przede wszystkim materiały budowlane artykuły wyposażenia wnętrz od początku ciuchy i każda pomocną dłoń która podjęła by się pomocy przy remoncie . Wdzięczność nasza nie będzie znała miary za każdą pomoc jaką otrzymamy . Dziękujemy wszystkim za udział w zrzutce i udostępniania dalej tego postu . Piotr i Małgorzata 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anna Pełczyńska - awatar

    Anna Pełczyńska

    13.07.2022
    13.07.2022

    Gosiu będzie dobrze. Jeśli tylko będziemy jakoś mogli pomóc to pomożemy....trzymaj się.

686 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Ruszczak - awatar

Małgorzata Ruszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monia - awatar
Monia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Viktoria Buziuk - awatar
Viktoria Buziuk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij