Zbiórka Pomoc dzieciom po stracie Mamusi - zdjęcie główne

Pomoc dzieciom po stracie Mamusi

65 112 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 234 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Anna Kowalewicz - awatar

Anna Kowalewicz

Organizator zbiórki

6 grudnia - magiczny dzień. Dzień pełen niespodzianek, tak bardzo wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Czas, w którym za sprawą bliskich i dobrych osób spełniają się nasze marzenia.

6 grudnia 2022 - dzień, w którym legły w gruzach marzenia kochającej się rodziny.

Dzień, w którym trójka wspaniałych dzieci straciła nagle ukochaną mamusię. 

Patryk 14 lat, Malwina 10 lat i Kubuś 3 latka. Mama Wiola 31 lat  Tata Tomek 33 lata.

Wspaniała rodzina. 

Tata, człowiek niesamowicie pracowity i dobry. Na jego barkach od zawsze spoczywało finansowe zabezpieczenie rodziny. Prowadzi swój niewielki zaklad produkując, tworząc meble dla innych Rodzin. 

Mama, radosna i szczera osoba. Zajmowała się dziećmi, domem i była oparciem w każdej sytuacji dla dzieci i męża. Wieczna optymistka, ciesząca się życiem i tym co los jej daje. 

W rodzinie i wśród znajomych uchodziła zawsze za duszę towarzystwa. Dla męża najwieksza miłość życia a dla dzieci ta jedyna ukochana Mamusia.

6 grudnia 2022 jest dniem kiedy odeszła od nas właśnie ta Kochana, radosna osoba. 

Śmierć przyszła nagle, niespodziewanie. Nic nie zapowiadało, że będzie to dzień, w którym los przyniósł najbardziej tragiczna wiadomość. 

Rano odeszła Wiola. Wstała z bólem głowy. Zażyła środek przeciwbólowy, po czym udała się do łazienki. Niestety już stamtąd nie wyszła.

Mamę znalazły dzieci, pomimo szybkiej reanimacji i pomocy służb medycznych, nie udało się Jej uratować. 

Zatorowośc płucna wysokiego ryzyka.

W jednej chwili nastała cisza, pustka, żal. 

Bezradność i rozpacz.

Każdy z nas chciałby mieć taką moc sprawczą, aby móc cofnąć czas. Aby dzieci odzyskały największy prezent w postaci życia mamy.

Prosimy o wsparcie w tym najtrudniejszym dla nich czasie. Mąż i Tato na chwilę obecną jest pogrążony w rozpaczy. Wspieramy Go w każdy możliwy sposób. Znajomi i rodzina. 

Niestety spadło na Niego tyle bólu, smutku i rozpaczy w oczach dzieci. 

Wszystkie obowiązki będzie musiał przejąć. 

Nie ukrywajmy, że w takim czasie nie jest w stanie automatycznie wykonywać wszystkich czynności sam.

Potrzebuje nie tylko wsparcia duchowego, ale też finansowego dlatego prosimy Was, ludzi dobrej woli i ogromnych serc o pomoc. 

Pomóżmy Im odzyskać nadzieje na lepsze jutro i dajmy promyk słońca i radości. 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2022
  12.12.2022

  Wytrwałości Tacie a dzieciom ogrom miłości ♥️♥️♥️

 • Bartosz Gałuszka - awatar

  Bartosz Gałuszka

  10.12.2022
  10.12.2022

  Życzę wam dużo spokoju z czasem wszystko się ułoży .

 • Ola_ - awatar

  Ola_

  10.12.2022
  10.12.2022

  Wyrazy współczucia dla rodziny [*]

 • Margarita - awatar

  Margarita

  10.12.2022
  10.12.2022

  Dużo siły dla Taty i dzieci w tym trudnym czasie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.2022
  09.12.2022

  Wyrazy współczucia

65 112 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 234 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Anna Kowalewicz - awatar

Anna Kowalewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 234

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
472
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Julian - awatar
Julian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij