Iwona Zimniak
Moi drodzy.
Razem możemy więcej.
Dziękuję wszystkim za wsparcie.
Nie poddajemy się i działamy.
Potrzeby są duże i dzięki Wam możemy pomagać. Jeżeli uważasz,że to co robimy ma sens to proszę Wesprzyj naszą zbiórkę.
Wszystkiego dobrego dla Was wszystkich 🙂🙂🙂
EiM
"Ludzi dobrej woli jest więcej...." [Cz.Niemen]
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Ciągle w to wierzymy. I w to że ludzie będą dla siebie lepsi❤️
Mariia
Niech dobro, które Państwo czynią, wróci do Państwa ze zdwojoną siłą. Dziękuję w imieniu wszystkich Ukraińców za każdą Państwa wizytę, pomoc i dobre słowo. Jestem dumna, że mogę Państwa znać.
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Bardzo dziękujemy za Wasze dobre słowa. Razem możemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Wszystkiego dobrego🙂
Natalia Kaminska
NK ❤️
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Nati Bardzo dziękuję ❤️❤️❤️