Iwona Zimniak
Dziękuję wszystkim Darczyńcom ❤️
Za każde okazane wsparcie
Za każdą wpłaconą złotówkę
Za to,że jesteście z nami pomimo tak zmiennych nastrojów
Bez Was nasze działania nie mogły by się "dziać"
Dziękuję ⚘️⚘️⚘️⚘️⚘️
Planujemy nadal pomagać jeżeli chcesz możesz do nas dołączyć.
Wszystkiego dobrego dla Was.





EiM
"Ludzi dobrej woli jest więcej...." [Cz.Niemen]
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Ciągle w to wierzymy. I w to że ludzie będą dla siebie lepsi❤️
Mariia
Niech dobro, które Państwo czynią, wróci do Państwa ze zdwojoną siłą. Dziękuję w imieniu wszystkich Ukraińców za każdą Państwa wizytę, pomoc i dobre słowo. Jestem dumna, że mogę Państwa znać.
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Bardzo dziękujemy za Wasze dobre słowa. Razem możemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Wszystkiego dobrego🙂
Natalia Kaminska
NK ❤️
Iwona Zimniak - Organizator zbiórki
Nati Bardzo dziękuję ❤️❤️❤️