Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Witam wszystkich. Bardzo proszę o pomoc. Przygarnęłam kotki z ulicy bo bałam się ze im się krzywda stanie. Nic mnie tak nie boli jak krzywda zwierząt. Niestety mój budżet jest mały, nie jestem w stanie wziąć sobie większego etatu przez szkołę. Byłam w stanie tylko je odrobaczyć i czekam na wizytę z urzędu miasta na sterylizacje.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!