Zbiórka Pomoc dla Pani Beaty - zdjęcie główne

Pomoc dla Pani Beaty

73 319 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 788 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

‼️Nad ranem 7 maja w wyniku pożaru rodzina straciła dach nad głową. Spaliło się pokrycie dachowe nad ¾ pomieszczeń i instalacja elektryczna.  Pani Beata z trójką dzieci potrzebuje pilnej pomocy! Dom nie nadaje się do zamieszkania. W tym momencie liczy się dla nich każda wpłacona złotówka. Koszty jakiejkolwiek odbudowy domu przerastają w obecnej chwili ich możliwości finansowe. Pomóżmy rodzinie odzyskać dach nad głową!Przekaż dalej!‼️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Stachowska - awatar

  Paulina Stachowska

  07.05.21
  07.05.21

  Nad ranem 7 maja w wyniku pożaru rodzina straciła dach nad głową. Spaliło się pokrycie dachowe nad ¾ pomieszczeń i instalacja elektryczna. Pani Beata z trójką dzieci potrzebuje pilnej pomocy! Dom nie nadaje się do zamieszkania. W tym momencie liczy się dla nich każda wpłacona złotówka. Koszty jakiejkolwiek odbudowy domu przerastają w obecnej chwili ich możliwości finansowe. Pomóżmy rodzinie odzyskać dach nad głową! Przekaż dalej!

  Zdjęcie aktualizacji 67 965

Komentarze


 • PSQ symbolicznie - awatar

  PSQ symbolicznie

  15.08.21
  15.08.21

  Życzymy zebrania potrzebnej kwoty jak najszybciej!

 • zenon olkiewicz - awatar

  zenon olkiewicz

  07.07.21
  07.07.21

  Pomagajmy bo może My będziemy potrzebować pomocy

 • Piotr Gałka - awatar

  Piotr Gałka

  07.07.21
  07.07.21

  Powodzenia pozdrawiam

 • Joanna Pokora - awatar

  Joanna Pokora

  24.06.21
  24.06.21

  10zł wiem że mało ale też pomoże

 • Paulina Białobrzewska - awatar

  Paulina Białobrzewska

  11.06.21
  11.06.21

  ❤️

73 319 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 788 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Stachowska - awatar

Paulina Stachowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 788

Mieczysław Lis - awatar
Mieczysław Lis
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Romuald Hadaś - awatar
Romuald Hadaś
50
Oktawia Witek - awatar
Oktawia Witek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
A.S. - awatar
A.S.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Bartoszewicz - awatar
Karolina Bartoszewicz
20
Żaneta G - awatar
Żaneta G
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij