Zbiórka Schronisko dla piesków z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Schronisko dla piesków z Ukrainy

Zbiórka Schronisko dla piesków z Ukrainy - zdjęcie główne

Schronisko dla piesków z Ukrainy

14 425 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz
 
Beata Lubieniecka - awatar

Beata Lubieniecka

Organizator zbiórki

Witam wszystkich ludzi dobrego serca ❤️ mieszkałam 4 lata na Ukrainie i byłam świadkiem okrucieństwa wobec zwierząt, na ulicach podjeżdżają w biały dzień wojskowe samochody wychodzą ludzie z karabinami  i odbywa się odstrzał psów, świadkami tego procederu są dzieci jak i dorośli ale nikt nie zwraca na to uwagi. Moim marzeniem jest założenie prywatnego schroniska dla zwierząt gdzie takie biedy z ulicy znajdą kochający kąt. Psy na Ukrainie chodzą na dworcach, ulicach są kopane, bite, popychane nikt się nimi nie interesuje, nie ma żadnego prawa broniącego zwierzęta. Zebrane pieniążki będą przeznaczone na zakup ziemi pod schronisko, karmę,opiekę weterynarza itp . W komentarzach będę dodawać zdjęcia co do tej pory udało się nam zrobić. Dziękuję serdecznie za nawet najmniejszą pomoc❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Lubieniecka - awatar

  Beata Lubieniecka

  22.01.21
  22.01.21

  Ratując jednego Psa nie zmienisz świata, ale cały świat zmieni się dla tego Psa Prosimy o wsparcie każdy grosik sie liczy 💚 przez covid sytuacja piesków na Ukrainie jeszcze bardziej się pogorszyła, nikt już nie zwraca na nie uwagi. Jesteśmy wdzięczni że jesteście z nami 🙏❤️

  Zdjęcie aktualizacji 61 939

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.21
  19.01.21

  Pomórzmy biednym pieskom

  • Beata Lubieniecka - awatar

   Beata Lubieniecka - Organizator zbiórki

   19.01.21
   19.01.21

   Dziękuję serdecznie ❤️

 • SYLWIA K - awatar

  SYLWIA K

  14.02.20
  14.02.20

  Proszę o wpłaty , kazdy grosz liczy się .Pomórzmy tym bidulkom.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.20
  31.01.20

  Zycze powodzenia.

 • Olivier Nadolski - awatar

  Olivier Nadolski

  23.12.19
  23.12.19

  Super inicjatywa,życzę aby sie Pani udało zebrać środki na ten cel!

 • Izabela - awatar

  Izabela

  21.12.19
  21.12.19

  Byłam na Ukrainie i wiem o co chodzi. Jeszcze długa droga żeby zauważyć prawa zwierząt - oby w końcu się udało

14 425 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz
 
Beata Lubieniecka - awatar

Beata Lubieniecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 437

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elzbieta Milewska - awatar
Elzbieta Milewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Katarzyna Miłkowska - awatar
Katarzyna Miłkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Żaneta - awatar
Żaneta
100
Sylwia Makowska - awatar
Sylwia Makowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij