Zbiórka Beskidzka Pajda dla uchodźców - miniaturka zdjęcia

Beskidzka Pajda dla uchodźców Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Beskidzka Pajda dla uchodźców - zdjęcie główne

Beskidzka Pajda dla uchodźców

7 993 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Widurek - awatar

Marek Widurek

Organizator zbiórki

My: Mirka i Marek Widurkowie od 15 lat pomagamy wszystkim osobom wymagającym wsparcia. Działamy w Stowarzyszeniu Dla Równości w Beskidzie Niskim.

Nie korzystaliśmy dotychczas z żadnych zewnętrznych źródeł finansowania.

Wszystko co robiliśmy było efektem naszej i naszych wolontariuszy pracy, a koszty ponosiliśmy z własnej kieszeni. Większość z Was wie co robimy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej wejdźcie na stronę www: www.dlarownosci.pl albo na naszych profilach lub profilu Stowarzyszenia Dla Równości na Face Booku.

Ponieważ w czasie wojny zintensyfikowaliśmy naszą działalność te środki już nie wystarczają. Aby nie zaprzestać naszej działalności zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy nas dotychczas wspierali duchowo, o wsparcie finansowe.

Potrzebujemy pieniędzy na eksploatację samochodów (głównie na paliwo, które drożeje z dnia na dzień) a także na drobne wyposażenie kuchenne. Wozimy na granicę ciepłe posiłki dla wolontariuszy przygotowane przez nas i przez Koła Gospodyń Wiejskich z Beskidu Niskiego, gdzie mieszkamy.

Jak wiecie ważnym zadaniem, które realizujemy jest pomoc emocjonalna dzieciom i matkom, które opuściły swój kraj i znalazły schronienie w Polsce.

Temu wsparciu służą bajki pisane przez Mirkę. Bajki są tłumaczone na język ukraiński przez Virę Bekysh a ilustracje wykonują dzieci uchodźców ukraińskich. Bajki były czytane przez matki dzieciom przebywającym w schronach podczas bombardowań.

Organizujemy też spotkania autorskie z tymi dziećmi i matkami, a bajki są regularnie zamieszczane na FB.

W związku z dużym zainteresowaniem chcemy je wydać w wersji dwujęzycznej: polsko-ukraińskiej. Bajki będą rozdawane nieodpłatnie, a każdy darczyńca może liczyć na swój egzemplarz.

Liczymy, że Wasze dotychczasowe wsparcie moralne zamieni się we wsparcie finansowe.

Jeśli uda nam się zebrać planowaną kwotę to ok. 7000zł przeznaczymy na wydanie bajek a 3000zł na eksploatację samochodów i drobne wyposażenie kuchenne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2022
  08.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.2022
  29.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

7 993 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Widurek - awatar

Marek Widurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 53

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Laura Gill - awatar
Laura Gill
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Grygiel-Sauerland - awatar
Ewa Grygiel-Sauerland
300
Jerzy - awatar
Jerzy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Barbara Mikulska -Wasil - awatar
Barbara Mikulska -Wasil
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij