Zbiórka Beti prosi o wsparcie  - zdjęcie główne

Beti prosi o wsparcie

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Beti urodziła się w kwietniu 2015 roku. Odkąd skończyła 3 miesiące i trafiła pod nasze skrzydła, bezskutecznie szuka domu:( Jej rodzeństwo i mama już dawno w swoich domach. Beti jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. To bardzo nieśmiała, wycofana suczka, ale gdy ktoś zaskarbi sobie jej zaufanie, oddaje mu całe serce. Lubi towarzystwo innych psów, ale raczej co najmniej takiego rozmiaru jak ona. Zdarza się jej nabrudzić gdy zostaje sama, ale nie jest to częste. Zdarza się w momentach, gdy na podwórku pojawi się jakiś nowy, według niej stresujący "element". Wtedy nie załatwi się na podwórku, tylko w znanym sobie, bezpiecznym miejscu. Takim "elementem" może być również mężczyzna nieznany jej. Być może pamięta, że gdy była szczeniakiem i żyła na ulicy z mamą i rodzeństwem, to właśnie mężczyźni byli dla nich bardzo nieprzychylni. Przebywa w hoteliku Kuźnia Dusz. Bardzo mocno uśmiecha się o pomoc w zapłacie za hotelik za styczeń i luty oraz za obrożę Foresto. Dziękujemy za każde wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 11 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Konopko - awatar

Marta Konopko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij