Zbiórka Nagłośnienie BET LEHEM - zdjęcie główne

Nagłośnienie BET LEHEM

30 403 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

ZRZUTKA NA ZAKUP SPRZĘTU DO UWIELBIENIA I WYPOSAŻENIA SALKI DLA WSPÓLNOTY BET LEHEM


Kim jesteśmy?
Jesteśmy katolicką wspólnotą charyzmatyczną z Warszawy. Pragniemy pogłębiać relację z Duchem Świętym, wspólnie uwielbiać Boga, oddawać Mu Chwałę za wszystko co czyni, służyć innym i razem budować Kościół.
Bet Lehem po hebrajsku oznacza Dom Chleba. Dom, w którym wielu może się nakarmić do syta Bożym Słowem, Bożym Objawieniem, doświadczyć Jego miłości i cudownej Obecności.
Czego potrzebujemy?  
Zbieramy środki na zakup sprzętu potrzebnego do uwielbienia i nagłośnienia podczas naszej służby. Pragniemy również sfinalizować prace wykończeniowe salki spotkań na Lindleya. 

Nasze spotkania odbywają się co czwartek o 19:00 naprzemiennie przy ul. Lindleya i ul. Senatorskiej w Warszawie gdzie posługujemy modlitwą uwielbienia i modlitwą wstawienniczą. W kościele na Senatorskiej odbywają się spotkania otwarte jak również Msze z modlitwą o uzdrowienie. Chcemy żeby każdy spragniony miał możliwość wzrostu i spotkania z żywym Bogiem i pragniemy robić to w jak najlepszej jakości. 

Jaka jest nasza wizja?

 Chcemy doświadczać Bożej Chwały, która uzdrawia i przemienia ludzkie życia.

Jaka jest nasza misja?

Uwielbienie - prowadzeni przez Ducha Świętego doświadczamy głębi modlitwy uwielbienia, która przemienia życie.

Uczniostwo - członkowie wspólnoty doprowadzeni do dojrzałości w wierze pomagają innym stawać się uczniami Jezusa poprzez świadome życie z Nim.

Posługa charyzmatyczna - wierzymy, że Duch Święty nieustannie odnawia swój Kościół i ważną częścią tej odnowy jest nasza posługa charyzmatyczna.

Ewangelizacja - czujemy się wezwani do niesienia Jezusa światu, dlatego docieramy do ludzi potrzebujących Chrystusa.

Mamy pragnienie wielbić Boga i robić to w jak najlepszej jakości na Jego Chwałę!

Będziemy niesamowicie wdzięczni i zaszczyceni, jeśli zdecydujesz się wesprzeć to miejsce swoją wpłatą. 

"Nie muszą odchodzić. Wy dajcie im jeść". Mt 14,16

Dziękujemy i z całego serca błogosławimy!

Wspólnota Bet Lehem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Marek Rogalski - awatar

    Marek Rogalski

    23.06.2024
    23.06.2024

    Pomagaj i dziel się z innymi. Tak jak umiesz.

30 403 zł  z 33 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 78

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
330
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Pawłowska - awatar
Magdalena Pawłowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
306
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek Rogalski - awatar
Marek Rogalski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
550

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij