Zbiórka Prosze o wsparcie na leczenie Mi - miniaturka zdjęcia

Prosze o wsparcie na leczenie Mi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Prosze o wsparcie na leczenie Mi - zdjęcie główne

Prosze o wsparcie na leczenie Mi

2 157 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Kiełbasiński - awatar

Marek Kiełbasiński

Organizator zbiórki

Mam na imie Michalinka ,mam dwa latka. Jestem po przeszczepie watroby od mojego taty, ktory byl dawca. Jestem pod opieka oddzialu onkologii i oddzialu transpatologi narzadow w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka.Przeszczep mialam pod koniec marca 2019roku. Tata nie moze podjac pracy ze wzgledu na oddany narzad dla mnie, a mama urodzi siostrzyczke i jest tez bez pracy. Prosze ludzi o dobrych sercach o pomoc w leczeniu. Leki ktore biore sa bardzo drogie abym mogla funkcjonowac i zyc bez odrzutu.Prosze o wsparcie na leki nawet male kwoty pomoga mojemu tacie w utrzymaniu. Dziekuje za okazane serce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 157 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Kiełbasiński - awatar

Marek Kiełbasiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Malcześ - awatar
Malcześ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz - awatar
Mariusz
20
Gosia i Mati - awatar
Gosia i Mati
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mati - awatar
Mati
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij