Zbiórka Sunia w potrzebie - miniaturka zdjęcia

Sunia w potrzebie

Zbiórka Sunia w potrzebie - zdjęcie główne

Sunia w potrzebie

171 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Jagielska - awatar

Justyna Jagielska

Organizator zbiórki

Kochani. Jest akcja, która ma na celu zebranie pieniążków na sterylizację i jedzenie dla bezdomnej suczki. Ktoś ją  porzucił w tamtym roku. Wywiózł na wioskę, w której mieszkają moi rodzice. Suczka musiała być traktowana bardzo źle, bo strasznie bała się ludzi. W ubiegłym miesiącu zaczęła podchodzić do ogrodzenia, dzięki czemu możemy dać jej jeść.

Problem polega na tym, że co chwila ma szczeniaki, dlatego chcemy ją wysterylizować i uzbierać też na jej wyżywienie. Będziemy się nią zajmować, póki nie znajdziemy dla niej domku.

Prosimy zatem o wpłatę symbolicznej piątki. To nie dużo, ale może uda nam się  uzbierać troszkę,  by pomóc tej psinie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  20.07.17
  20.07.17

  Proszę Cię bardzo sunia i powodzenia

  • Justyna Jagielska - awatar

   Justyna Jagielska - Organizator zbiórki

   01.08.17
   01.08.17

   😊

 • Ewa Sobieska - awatar

  Ewa Sobieska

  18.07.17
  18.07.17

  🙂

  • Justyna Jagielska - awatar

   Justyna Jagielska - Organizator zbiórki

   20.07.17
   20.07.17

171 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Jagielska - awatar

Justyna Jagielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Małgorzata Magdalena - awatar
Małgorzata Magdalena
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maria Baczewska - awatar
Maria Baczewska
50
Ewa Sobieska - awatar
Ewa Sobieska
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij