Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - miniaturka zdjęcia

Ratujemy głodujące bezdomne koty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - zdjęcie główne

Ratujemy głodujące bezdomne koty

25 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Kochani!  Razem z moją przyjaciółką od lat wspieramy schroniska dla zwierząt, dostarczając najbardziej potrzebującym, zakupioną karmę dla zwierząt. Jesteśmy dużymi miłośnikami kotów. Niestety w okresie zimowym, nasi bracia mniejsi nie mają jak przeżyć. Powstał więc pomysł zbiórki na bezdomne koty, zamieszkujące działki i podwórka naszego miasta. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy i okazanemu sercu, uda im się przetrwać zimę. Staramy się dokarmiać koty, lecz nie jesteśmy w stanie zapewnić karmy wszystkim bezdomnym zwierzakom . Jeśli tak jak nam, nie jest Wam obojętny ich los- możesz dołączyć do naszej akcji. Każda zebrana złotówka od ludzi dobrej woli się liczy. Będziemy na bieżąco informować jak przebiega nasza akcja i ile zwierząt udało nam się dokarmić. Pamiętajmy - dobro zawsze powraca! 

Miłośnicy zwierząt są szczególną rasą ludzi - wielkoduszni, pełni empatii, może troszkę skłonni do sentymentalizmu i o sercach ogromnych jak bezchmurne niebo. 

(John Grogan - z książki ,,Marley i ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata'')

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Wiktoria Wojtyra - awatar
Wiktoria Wojtyra
5
Marcin Bocheński - awatar
Marcin Bocheński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij