Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - miniaturka zdjęcia

Ratujemy głodujące bezdomne koty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - zdjęcie główne

Ratujemy głodujące bezdomne koty

65 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Kochani!  Razem z moją przyjaciółką od lat wspieramy schroniska dla zwierząt, dostarczając najbardziej potrzebującym, zakupioną karmę dla zwierząt. Jesteśmy dużymi miłośnikami kotów. Niestety w okresie zimowym, nasi bracia mniejsi nie mają jak przeżyć. Powstał więc pomysł zbiórki na bezdomne koty, zamieszkujące działki i podwórka naszego miasta. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy i okazanemu sercu, uda im się przetrwać zimę. Staramy się dokarmiać koty, lecz nie jesteśmy w stanie zapewnić karmy wszystkim bezdomnym zwierzakom . Jeśli tak jak nam, nie jest Wam obojętny ich los- możesz dołączyć do naszej akcji. Każda zebrana złotówka od ludzi dobrej woli się liczy. Będziemy na bieżąco informować jak przebiega nasza akcja i ile zwierząt udało nam się dokarmić. Pamiętajmy - dobro zawsze powraca! 

Miłośnicy zwierząt są szczególną rasą ludzi - wielkoduszni, pełni empatii, może troszkę skłonni do sentymentalizmu i o sercach ogromnych jak bezchmurne niebo. 

(John Grogan - z książki ,,Marley i ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata'')

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
65 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Julia Flisikowska - awatar
Julia Flisikowska
8
Greg greg - awatar
Greg greg
1
Greg greg - awatar
Greg greg
1
Wiktoria Wojtyra - awatar
Wiktoria Wojtyra
5
Marcin Bocheński - awatar
Marcin Bocheński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij