Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - miniaturka zdjęcia

Ratujemy głodujące bezdomne koty

Zbiórka Ratujemy głodujące bezdomne koty - zdjęcie główne

Ratujemy głodujące bezdomne koty

20 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Kochani!  Razem z moją przyjaciółką od lat wspieramy schroniska dla zwierząt, dostarczając najbardziej potrzebującym, zakupioną karmę dla zwierząt. Jesteśmy dużymi miłośnikami kotów. Niestety w okresie zimowym, nasi bracia mniejsi nie mają jak przeżyć. Powstał więc pomysł zbiórki na bezdomne koty, zamieszkujące działki i podwórka naszego miasta. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy i okazanemu sercu, uda im się przetrwać zimę. Staramy się dokarmiać koty, lecz nie jesteśmy w stanie zapewnić karmy wszystkim bezdomnym zwierzakom . Jeśli tak jak nam, nie jest Wam obojętny ich los- możesz dołączyć do naszej akcji. Każda zebrana złotówka od ludzi dobrej woli się liczy. Będziemy na bieżąco informować jak przebiega nasza akcja i ile zwierząt udało nam się dokarmić. Pamiętajmy - dobro zawsze powraca! 

Miłośnicy zwierząt są szczególną rasą ludzi - wielkoduszni, pełni empatii, może troszkę skłonni do sentymentalizmu i o sercach ogromnych jak bezchmurne niebo. 

(John Grogan - z książki ,,Marley i ja. Życie, miłość i najgorszy pies świata'')

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Młody Maciej - awatar

Młody Maciej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Marcin Bocheński - awatar
Marcin Bocheński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij