
Mieszkanie po pożarze .
W październiku zeszłym roku ok godziny 23.00 z powodu rozgrzanej do czerwoności rury od piecyka zapaliła się belka w ścianie .
Przybyłe na miejsce zastępy strażackie aby ugasic belkę w ścianie musieli częściowo zburzyć ścianę .
Ściany sufity są do odmalowania a widoczna dziura na załączniku do załatania .
Prosimy o pomoc w zebraniu odpowiednich środków na remont .
Mogą być to farby , płyta ognioodporna , wykładzina PCV.
Jak i środki pieniężne na nr konta.
Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!