Zbiórka Kolektyw z Mateuszem i Maksem - miniaturka zdjęcia

Kolektyw z Mateuszem i Maksem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kolektyw z Mateuszem i Maksem - zdjęcie główne

Kolektyw z Mateuszem i Maksem

8 071 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 137 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Pawlak - awatar

Adam Pawlak

Organizator zbiórki

Maks i Mateusz urodzili się 2 miesiące przed czasem. Ekstremalne wcześniactwo wpłynęło na zdrowie bliźniaków. Maks choruje na autyzm a Mateusz cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Obaj wymagają stałej opieki specjalistycznej oraz terapii. Sprzęt rehabilitacyjny i turnusy to bardzo kosztowne wydatki. Mateusz porusza się na wózku inwalidzkim, nie mówi i jest całkowicie zależny od opiekuna.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WODYNIACH - awatar

    OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WODYNIACH

    13.12.2021
    13.12.2021

    Mikołajki na pełnej petardzie 🔥 #mikolajkinapelnejpetardzie

8 071 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 137 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adam Pawlak - awatar

Adam Pawlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 137

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawlak Teresa - awatar
Pawlak Teresa
100
Kuba i Adaś Starnaccy - awatar
Kuba i Adaś Starnaccy
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Malik - awatar
Agnieszka Malik
300
Justyna Bachanek - awatar
Justyna Bachanek
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Ju(L)ek - awatar
Ju(L)ek
100
Agnieszka Biernacka - awatar
Agnieszka Biernacka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij