
Jestem Robert. Od dłuższego czasu zmagam sie z długami z których nie moge się wydostać. Dużą część mojego długu jest spowodowana tym ze pochłonęła mnie moja pasja którą są wyjazdy na koncerty. Zapewne mozna by powiedzieć "Robert odpuść", ale te wyjazdy to moja jedyna forma relaksu, resetu umysłu od dnia codziennego. Nie spodziewam sie tutaj jakiejś rewolucji w moim życiu, ale mam nadzieję że chodź troche pomoże mi to wydostać sie z długów ktore sie pogłębiają.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!