Zbiórka Biała prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Biała prosi o pomoc!

6 239 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jaki straszny dzień był dzisiaj

Tylko kilka telefonów w sprawie adopcji, natomiast urywały się telefony w sprawie porzuconych zwierząt. Dziś był dzień zwierząt wyrzucanych z samochodu. Może w kalendarzu powinien znaleźć się Dzień Zwierząt Wyrzucanych z Samochodów?? :( Część zgłoszonych psów otoczyliśmy opieką, inne odsyłaliśmy do innych fundacji, bezradnie rozkładając ręce :(

Ta sunia, niewielka (waży około 8-9 kg) błąkała się po wsi. Przeganiana, bardzo głodna, wychudzona, nieporadna, nie potrafiła zatroszczyć się o siebie, zawalczyć o jedzenie i wodę. Pojechaliśmy, zabraliśmy ją. Wydaje nam się, że był to ostatni moment na pomoc! Sunia słaniała się na nogach. Od godziny jest w lecznicy. Jest bardzo wyniszczona, z pyska leci jej krew, ma bardzo zaropiałe oczy, z nosa sterczą ropno-krwiste gluty, bardzo ciężko oddycha, łapie powietrze z wielkim wysiłkiem. Na obecną chwilę nie wiemy co jej dolega, czy da radę, czy wyjdzie z tego. Od razu podano jej tlen. Będzie wykonane usg oraz rtg. Pobiorą jej krew. Biała jest bardzo słaba, spokojna, daje robić z sobą wszystko. Mamy wrażenie, że wie, że walczymy o nią!! :( :( 

Malutka dziewczynko, walcz! Dajemy Ci gwarancję, że zły czas masz już za sobą. Nie pozwolimy Cię już krzywdzić. Teraz najwięcej zależy od Ciebie maleńka. Zbierz siły do walki... 
Teraz też dużo zależy od nas, ludzi. Mamy pustą kasę, a potrzeb mnóstwo. Pomóżcie leczyć Białą! 
Prosimy o wpłaty na ratowanie życia suni! :(

Zdjęcie opisu zbiórki Biała prosi o pomoc!Zdjęcie opisu zbiórki Biała prosi o pomoc!Zdjęcie opisu zbiórki Biała prosi o pomoc!Zdjęcie opisu zbiórki Biała prosi o pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • helena - awatar

  helena

  09.09.2016
  09.09.2016

  prosze o podanie konta by przeslac pieniadze

 • z - awatar

  z

  05.09.2016
  05.09.2016

  trzeba i warto walczyć o każde życie, zwłaszcza o to co człowiek niszczy. Od pół roku walczę o , najpierw życie, a teraz o dobrą psychikę skatowanego kota. Miło patrzeć jak się zmienia. Powodzenia.

 • Emi - awatar

  Emi

  05.09.2016
  05.09.2016

  Dużo zdrówka i szczęśliwego domku

 • Małgosia - awatar

  Małgosia

  05.09.2016
  05.09.2016

  Trzymam kciuki za psine!

 • Piotr - awatar

  Piotr

  05.09.2016
  05.09.2016

  Powodzenia psinko!

6 239 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 155

helena - awatar
helena
310
Asia - awatar
Asia
10
Kasia - awatar
Kasia
1
Ola - awatar
Ola
100
z - awatar
z
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
5
Kinga - awatar
Kinga
50
Karolina - awatar
Karolina
10
Dorota - awatar
Dorota
50
Emi - awatar
Emi
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij