Zbiórka Cena mleka - zbiórka kampanii - miniaturka zdjęcia

Cena mleka - zbiórka kampanii Jak założyć taką zbiórkę?

Cena mleka - zbiórka kampanii

3 430 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Prosimy o wsparcie zbiórki na działania kampanii Białe Kłamstwa. Kampanie reklamowe producentów mleka od lat starają się dobrze ukryć prawdę na temat procesów, jakie zachodzą podczas produkcji mleka. Mit o szczęśliwych krowach żyjących na zielonych łąkach ma się nijak do obecnej sytuacji zwierząt w Polsce.

 Jako Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! w ramach kampanii Białe Kłamstwa prowadzimy wiele działań mających na celu uświadamianie, jak naprawdę wyglądają realia hodowli krów mlecznych oraz jak powstają produkty mleczne.

Prowadzimy śledztwa, kontrolujemy transporty żywych zwierząt, monitorujemy życie krów na fermach mlecznych, edukujemy na temat diety roślinnej, organizujemy różnego rodzaju wydarzenia, tworzymy i publikujemy darmowe materiały informacyjne. 

Dzięki Twojej pomocy będziemy w stanie działać efektywniej, więcej i sprawniej, pokryć koszty transportu, naprawy sprzętu, niezbędnego wyposażenia, materiałów informacyjnych.

Dzięki Tobie jeszcze więcej osób dowie się, jak żyją krowy mleczne.

Kampania Białe Kłamstwa

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

https://www.facebook.com/bialeklamstwa

https://www.instagram.com/bialeklamstwa/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Viva! - awatar

  Fundacja Viva!

  07.08.2023
  07.08.2023

  Bardzo dziękujemy za Wasze wpłaty. Dzięki Waszej pomocy mogliśmy zorganizować akcję outdoorową na dworcach PKP w Warszawie, Krakowie i Gdyni (w okresie 1-31 lipca) zachęcającą do podpisywania petycji na rzecz wprowadzenia zakazu utrzymywania krów mlecznych w systemie uwięziowym. Spot został wyemitowany łącznie 27 688 razy na 29 ekranach w godzinach wzmożonego ruchu na dworcach, dzięki czemu udało nam się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, poszerzyć świadomość na temat warunków życia krów w hodowlach przemysłowych oraz zdobyć kolejne podpisy. Mamy ich już 8506! Zachęcamy do udostępniania zbiórki oraz podpisywania petycji.

  Zdjęcie aktualizacji 126 416

3 430 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 93

Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Lidia - awatar
Lidia
100
Agnieszka Joanna - awatar
Agnieszka Joanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Klaudia Kosela - awatar
Klaudia Kosela
50
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij