Zbiórka Obierz kurs na Biały Brzeg - zdjęcie główne

Obierz kurs na Biały Brzeg

10 351 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stanica Harcerska „Biały Brzeg” to piękny, cichy ośrodek nad Pilicą. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu wielu osób, baza powstała w 1979 roku i od tamtej pory funkcjonuje i rozwija się do dziś. Biały Brzeg ma dla radomszczańskich harcerzy emocjonalne znaczenie – to tutaj wielu z nas odbyło swoje pierwsze obozy, złożyło przyrzeczenia harcerskie, miało okazję do przeżycia niesamowitych chwil. 

„Biały Brzeg” to miejsce, gdzie można naładować swoje baterie i zapomnieć o wielu problemach. Nasza baza jest wyposażona w pawilony noclegowe, murowaną kuchnię, drewniane altany, posiada wiele udogodnień oraz daje możliwość wypożyczania różnorakiego sprzętu do biwakowania. „Biały Brzeg” przyjmuje co rok biwaki i obozy z całej Polski.

Abyśmy mogli cieszyć się z naszej ukochanej stanicy jeszcze przez wiele lat, musimy w nią regularnie inwestować. Ostatnimi czasy odbył się remont, dzięki któremu baza zyskała nowe domki, altanę programową oraz nową instalację elektryczną. Przed nami jeszcze wiele pracy – w najbliższym czasie potrzeba:

- Zmodernizować sanitariaty – W chwili obecnej kabiny prysznicowe wyposażone są w zasłonki, które niezbyt dobrze spełniają swoje zadanie. Chcemy zastąpić je bardziej trwałymi drzwiami przesuwnymi. Ponad to planujemy wymienić systemy prysznicowe, dzięki którym możliwe będzie zredukowanie zużywanej wody.

- Zmodernizować przestrzeń stołówkową – Dotychczasowe meble stołówkowe służą nam od wielu lat, ale potrzebna jest już wymiana. Podłoga, która znajduje się w przestrzeni stołówkowej również wymaga modernizacji, stare zniszczone deski chcemy wymienić na praktyczną kostkę brukową. 

- Wykonać remont pokoi w pawilonach – Pokoje w pawilonach wyposażone są w podstawowe zestawy meblowe, niestety są już one w mocno wysłużonym stanie. Dlatego planujemy odświeżenie łóżek oraz wymianę szaf. 

- Uzupełnić artykuły programowe – Na terenie ośrodka znajduję się multifunkcjonalne boisko sportowe, aczkolwiek korzystanie z tegoż obiektu wymaga zakupu sprzętu sportowego. Świetlica jest miejscem, które idealnie odpowiada na potrzeby środowisk w pochmurne dni, aby urozmaicić ofertę chcemy zakupić ekran oraz projektor. 

Liczymy na Was, nasi przyjaciele, instruktorzy, harcerze i rodzice! Teraz możecie włączyć się do tworzenia pięknej, harcerskiej historii.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Bednarczyk - awatar

  Agnieszka Bednarczyk

  30.06.2022
  30.06.2022

  Worek treningowy

 • Edyta Kaszowara - awatar

  Edyta Kaszowara

  15.05.2022
  15.05.2022

  Spiewnik błękitny szczep

 • Kasia Przepiora-Kalka polar - awatar

  Kasia Przepiora-Kalka polar

  07.05.2022
  07.05.2022

  Powodzenia w zbiórce!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  Jak wspaniale jest wspierać tak cudne miejsce!

10 351 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Dziegieć - awatar
Anna Dziegieć
350
Anna Dziegieć - awatar
Anna Dziegieć
90
Ewa Kowalczyk - awatar
Ewa Kowalczyk
85
Arleta Węgrzyńska - awatar
Arleta Węgrzyńska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Maria Zatoń - awatar
Maria Zatoń
44
Maria Zatoń - awatar
Maria Zatoń
28
Agnieszka Bednarczyk - awatar
Agnieszka Bednarczyk
65
Kacza - awatar
Kacza
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij