Zbiórka Oleśnickie BIDY - budowa azylu - miniaturka zdjęcia

Oleśnickie BIDY - budowa azylu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Oleśnickie BIDY - budowa azylu - zdjęcie główne

Oleśnickie BIDY - budowa azylu

3 887 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

                                                                                „…i dopóki sen wieczny nie zamknie nam powiek,

                                                                               będziemy przyjaciółmi, Ty - Pies i Ja – Człowiek…”


Szanowni Państwo,

jesteśmy fundacją, której głównym celem statutowym jest ochrona bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. Jako fundacja działamy od ponad roku, jednak nasze początki sięgają 2015 roku. Działalność rozpoczęła grupa kilku osób, z czasem dołączały kolejne. Utworzyliśmy stowarzyszenie. Początkiem 2016 roku podjęliśmy decyzję o powołaniu fundacji.

W 2016 roku udało się nam przeprowadzić ponad 160 adopcji. Poddaliśmy 2 psy skomplikowanym operacjom ortopedycznym. Przeprowadziliśmy projekt finansowany przez Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw pt. „Aktywny Senior i Pies” oraz szereg inicjatyw mających na celu zebranie środków finansowych niezbędnych do opieki nad naszymi podopiecznymi.

W 2017 roku w lutym przeprowadziliśmy dwie duże interwencje likwidujące pseudohodowle. Zabezpieczyliśmy kilkadziesiąt psów oraz kilkadziesiąt owiec.

Więcej informacji o nas, o naszej działalności, o naszych podopiecznych i naszej codzienności znajdziecie Państwo pod następującymi adresami:

- www.olesnickiebidy.pl

- https://pl-pl.facebook.com/ocabidy/

Dane rejestrowe:

KRS : 0000601982 NIP : 911 201 33 95

Adres korespondencyjny: ul. Lipowa 14 A 56-400 Oleśnica

Adres Azylu : Cieśle nr. działki. 333, Oleśnica


W chwili obecnej jesteśmy w okresie wypowiedzenia dzierżawy terenu, na którym przebywają nasze zwierzęta. Czeka nas ogromne przedsięwzięcie w postaci stworzenia nowego azylu.

Do 31 maja musimy opuścić teren użyczony nam grzecznościowo przez Gminę Oleśnica i zaczynamy w zupełnie nowym miejscu i z nową jakością. Zamierzamy wybudować tam nowoczesny azyl dla naszych Bid, tak, aby to miejsce służyło zwierzętom latami.

Mamy już teren, plan działania, projekt nowego „domu przejściowego” dla zwierzaków. Mamy zapał do działania, ręce do pracy, głowy pełne pomysłów i skromny stan konta, który zapewnia naszą bieżącą działalność, czyli byt naszych czworonożnych podopiecznych.

Kierujemy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia, o pomoc w stworzeniu bezdomnym psom i kotom dobrego miejsca na ziemi. Miejsca, które da im szansę na godne życie u boku CZŁOWIEKA=PRZYJACIELA. 

Drodzy Państwo

posiadamy umowę najmu nowego terenu. Teren usytuowany jest z daleka od domostw, z budynkiem gospodarczym. Zagospodarowanie terenu pozostaje w naszej gestii, a w związku z tym ogrom pracy, nakładów materiałowych i pieniężnych.

Poniższe zdjęcie przedstawia teren, na którym musimy wyczarować cudowne miejsce dla naszych podopiecznych.

Najpilniejsze potrzeby to:

- ogrodzenie terenu 370 mb

- budowa kojców dla psów 15 szt

- budowa izolatki

- stworzenie kociarni


Przyjaciele zwierząt, Przyjaciele naszej Fundacji, 

od początku istnienia naszej organizacji nas wspieracie. Nigdy nas nie zawiedliście, nie zostawiliście naszych podopiecznych bez środków na leczenie i do życia. Prosimy Was i tym razem o wsparcie w realizacji marzenia, które da szansę na godne warunki życia naszych podopiecznych i szansę na znalezienie tego jedynego, wyczekanego domu, CZŁOWIEKA, miłości.

I kolejny raz od Waszej pomocy zależy życie i bezpieczeństwo zwierząt, zwierząt skrzywdzonych przez ludzi.

Nasi podopieczni proszą o pomoc…

                                                                       DZIĘKUJEMY!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katarzyna Rybacka - awatar

    Katarzyna Rybacka

    11.06.2017
    11.06.2017

    Trzymam za Was mocno kciuki :)

3 887 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 82

Agnieszka Kwiatkowska - awatar
Agnieszka Kwiatkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Pawelec - awatar
Kamila Pawelec
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Grzegorz KUCHARSKI - awatar
Grzegorz KUCHARSKI
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Aleksandra Kędzierska - awatar
Aleksandra Kędzierska
20
Karolina Kowalczyk - awatar
Karolina Kowalczyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij