Zbiórka Oleśnickie BIDY - budowa azylu - miniaturka zdjęcia

Oleśnickie BIDY - budowa azylu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Oleśnickie BIDY - budowa azylu - zdjęcie główne

Oleśnickie BIDY - budowa azylu

3 887 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

                                                                                „…i dopóki sen wieczny nie zamknie nam powiek,

                                                                               będziemy przyjaciółmi, Ty - Pies i Ja – Człowiek…”


Szanowni Państwo,

jesteśmy fundacją, której głównym celem statutowym jest ochrona bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt. Jako fundacja działamy od ponad roku, jednak nasze początki sięgają 2015 roku. Działalność rozpoczęła grupa kilku osób, z czasem dołączały kolejne. Utworzyliśmy stowarzyszenie. Początkiem 2016 roku podjęliśmy decyzję o powołaniu fundacji.

W 2016 roku udało się nam przeprowadzić ponad 160 adopcji. Poddaliśmy 2 psy skomplikowanym operacjom ortopedycznym. Przeprowadziliśmy projekt finansowany przez Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw pt. „Aktywny Senior i Pies” oraz szereg inicjatyw mających na celu zebranie środków finansowych niezbędnych do opieki nad naszymi podopiecznymi.

W 2017 roku w lutym przeprowadziliśmy dwie duże interwencje likwidujące pseudohodowle. Zabezpieczyliśmy kilkadziesiąt psów oraz kilkadziesiąt owiec.

Więcej informacji o nas, o naszej działalności, o naszych podopiecznych i naszej codzienności znajdziecie Państwo pod następującymi adresami:

- www.olesnickiebidy.pl

- https://pl-pl.facebook.com/ocabidy/

Dane rejestrowe:

KRS : 0000601982 NIP : 911 201 33 95

Adres korespondencyjny: ul. Lipowa 14 A 56-400 Oleśnica

Adres Azylu : Cieśle nr. działki. 333, Oleśnica


W chwili obecnej jesteśmy w okresie wypowiedzenia dzierżawy terenu, na którym przebywają nasze zwierzęta. Czeka nas ogromne przedsięwzięcie w postaci stworzenia nowego azylu.

Do 31 maja musimy opuścić teren użyczony nam grzecznościowo przez Gminę Oleśnica i zaczynamy w zupełnie nowym miejscu i z nową jakością. Zamierzamy wybudować tam nowoczesny azyl dla naszych Bid, tak, aby to miejsce służyło zwierzętom latami.

Mamy już teren, plan działania, projekt nowego „domu przejściowego” dla zwierzaków. Mamy zapał do działania, ręce do pracy, głowy pełne pomysłów i skromny stan konta, który zapewnia naszą bieżącą działalność, czyli byt naszych czworonożnych podopiecznych.

Kierujemy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego przedsięwzięcia, o pomoc w stworzeniu bezdomnym psom i kotom dobrego miejsca na ziemi. Miejsca, które da im szansę na godne życie u boku CZŁOWIEKA=PRZYJACIELA. 

Drodzy Państwo

posiadamy umowę najmu nowego terenu. Teren usytuowany jest z daleka od domostw, z budynkiem gospodarczym. Zagospodarowanie terenu pozostaje w naszej gestii, a w związku z tym ogrom pracy, nakładów materiałowych i pieniężnych.

Poniższe zdjęcie przedstawia teren, na którym musimy wyczarować cudowne miejsce dla naszych podopiecznych.

Najpilniejsze potrzeby to:

- ogrodzenie terenu 370 mb

- budowa kojców dla psów 15 szt

- budowa izolatki

- stworzenie kociarni


Przyjaciele zwierząt, Przyjaciele naszej Fundacji, 

od początku istnienia naszej organizacji nas wspieracie. Nigdy nas nie zawiedliście, nie zostawiliście naszych podopiecznych bez środków na leczenie i do życia. Prosimy Was i tym razem o wsparcie w realizacji marzenia, które da szansę na godne warunki życia naszych podopiecznych i szansę na znalezienie tego jedynego, wyczekanego domu, CZŁOWIEKA, miłości.

I kolejny raz od Waszej pomocy zależy życie i bezpieczeństwo zwierząt, zwierząt skrzywdzonych przez ludzi.

Nasi podopieczni proszą o pomoc…

                                                                       DZIĘKUJEMY!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Katarzyna Rybacka - awatar

    Katarzyna Rybacka

    11.06.2017
    11.06.2017

    Trzymam za Was mocno kciuki :)

3 887 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 82 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 82

Agnieszka Kwiatkowska - awatar
Agnieszka Kwiatkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Pawelec - awatar
Kamila Pawelec
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Grzegorz KUCHARSKI - awatar
Grzegorz KUCHARSKI
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Aleksandra Kędzierska - awatar
Aleksandra Kędzierska
20
Karolina Kowalczyk - awatar
Karolina Kowalczyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij