Zbiórka Bieganie moja pasją. - miniaturka zdjęcia

Bieganie moja pasją.

Zbiórka Bieganie moja pasją. - zdjęcie główne

Bieganie moja pasją.

21 zł z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mateusz Kowalski - awatar

Mateusz Kowalski

Organizator zbiórki

Witam,
Mam na imię Mateusz i kocham biegać i robię to od już kilku lat , początki były trudne i nawet teraz czasem bywa ciężko, lecz nie wolno się poddawać, w końcu robię to co kocham , a przy tym mogę pomagać innym ludzia biegając w biegach charytatywnych. Brałem udział w różnych biegach, od 1km, aż w półmaratonach i biegach na orientację, czy normalnych za każdym razem człowiek pragnął to nowych wyzwań. Moja mama powtarza" Rób co kochasz i żyj pełnią życia, a będziesz szczęśliwym człowiekiem pełnym radości dla innych " i to jest szczera prawda. Zgadza się z tą wspaniała kobieta. Leczą mam marzenie, które chciałbym spełnić , mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się je osiągnąć chociaż w niewielkim stopniu. Jak wspomniałem powyżej, kocham biegi. Moim marzeniem jest wzięcie udziału w biegu Spartan, który odbędzie się 18 Maja tego roku. Lecz bieg odbędzie się w USA. Koszty samego przylotu tam i pobytu nie jest tani. Części pieniędzy już mam, lecz brakuje części gotówki do osiągnięcia marzenia. Liczę na was gorąco kochani. Pamiętajcie robcie to w co wierzycie i kochacie, a spelnicie swoje marzenia. Mam nadzieje ,że i mi się uda spełnić  marzenie. Jeśli się tu uda to super ,jeśli nic z tego nie wyjdzie to i tak sie nie poddam ,by osiągnąć cel, lecz może być ciężko.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
21 zł z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mateusz Kowalski - awatar

Mateusz Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij