Zbiórka Bieganie moja pasją. - zdjęcie główne

Bieganie moja pasją.

26 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kowalski - awatar

Mateusz Kowalski

Organizator zbiórki

Witam,
Mam na imię Mateusz i kocham biegać i robię to od już kilku lat , początki były trudne i nawet teraz czasem bywa ciężko, lecz nie wolno się poddawać, w końcu robię to co kocham , a przy tym mogę pomagać innym ludzia biegając w biegach charytatywnych. Brałem udział w różnych biegach, od 1km, aż w półmaratonach i biegach na orientację, czy normalnych za każdym razem człowiek pragnął to nowych wyzwań. Moja mama powtarza" Rób co kochasz i żyj pełnią życia, a będziesz szczęśliwym człowiekiem pełnym radości dla innych " i to jest szczera prawda. Zgadza się z tą wspaniała kobieta. Leczą mam marzenie, które chciałbym spełnić , mam nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się je osiągnąć chociaż w niewielkim stopniu. Jak wspomniałem powyżej, kocham biegi. Moim marzeniem jest wzięcie udziału w biegu Spartan, który odbędzie się 18 Maja tego roku. Lecz bieg odbędzie się w USA. Koszty samego przylotu tam i pobytu nie jest tani. Części pieniędzy już mam, lecz brakuje części gotówki do osiągnięcia marzenia. Liczę na was gorąco kochani. Pamiętajcie robcie to w co wierzycie i kochacie, a spelnicie swoje marzenia. Mam nadzieje ,że i mi się uda spełnić  marzenie. Jeśli się tu uda to super ,jeśli nic z tego nie wyjdzie to i tak sie nie poddam ,by osiągnąć cel, lecz może być ciężko.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
26 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kowalski - awatar

Mateusz Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Filip - awatar
Filip
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij