Zbiórka Bieganie, Nie Nuda - miniaturka zdjęcia

Bieganie, Nie Nuda

Zbiórka Bieganie, Nie Nuda - zdjęcie główne

Bieganie, Nie Nuda

1 635 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Maksym Lange - awatar

Maksym Lange

Organizator zbiórki

Kochani,
pomóżmy wspólnie Klubowi Profilaktyki Środowiskowej "Nie Nuda" w Ozorkowie dalej istnieć. Potrzebują pieniędzy na rozruch imprez biegowych, dzięki którym dalej będą mogli sami się finansować. Nie proszą o przysłowiowe "ryby", mają pomysł na stworzenie dla siebie "wędki". Wesprzecie?Ja wraz z przyjacielem, Witoldem Obuchowiczem, zorganizowałem dla nich wyprawę biegową. W 7 dni pokonaliśmy 300km- codziennie przemierzając min. dystans maratoński 42,195km. Relacja z wyprawy dostępna jest na fb: Projekt_z_buta oraz wydarzeniu fb: Bieganie, Nie Nuda. Ideą było M.IN. to, że dwóch mężczyzn- zwykłych, przeciętnych facetów- może zrobić coś dobrego. Dzięki naszej "zwykłości", chcemy udowodnić, że praktycznie każdy, w każdym wieku, może pomagać. Dla mnie to wzruszająca teza.
Serdecznie zapraszam:
FACEBOOK.COM/PROJEKTZBUTA

Ustalona kwota, jest wartością potrzebną na zorganizowanie imprezy biegowej Księżycowy Cross. Kwoty z opłat startowych będą darowiznami na KPŚ "Nie Nuda". Planowany termin biegu to przełom stycznia i lutego 2020r. Poza tym, dzięki zorganizowanej przez nas zbiórce ciuchów sportowych, stał się możliwy do zrealizowania projekt Witka, czyli: "W samo południe- ozorkowskie pojedynki biegowe". Przedsięwzięcie ma dać szanse oraz motywację wszystkim- na podjęcie walki z samym sobą. Nawet tym, których nie stać na ciuchy sportowe. Bo przecież , istnie, tragicznym by było nie zostać mistrzem, jedynie przez lęk, jak mnie inni odbiorą.
Dajmy szanse wszystkim!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Maksym Lange - awatar

    Maksym Lange

    25.04.19
    25.04.19

    Hej, poniżej ciut więcej o naszej akcji:

1 635 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać teraz
 
Maksym Lange - awatar

Maksym Lange

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nadia Kasprzak - awatar
Nadia Kasprzak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Szczyrba - awatar
Ania Szczyrba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Radosny Dom Seniora - awatar
Radosny Dom Seniora
200
Magdalena - awatar
Magdalena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij