Zbiórka Bieganie, Nie Nuda - zdjęcie główne

Bieganie, Nie Nuda

1 635 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maksym Lange - awatar

Maksym Lange

Organizator zbiórki

Kochani,
pomóżmy wspólnie Klubowi Profilaktyki Środowiskowej "Nie Nuda" w Ozorkowie dalej istnieć. Potrzebują pieniędzy na rozruch imprez biegowych, dzięki którym dalej będą mogli sami się finansować. Nie proszą o przysłowiowe "ryby", mają pomysł na stworzenie dla siebie "wędki". Wesprzecie?Ja wraz z przyjacielem, Witoldem Obuchowiczem, zorganizowałem dla nich wyprawę biegową. W 7 dni pokonaliśmy 300km- codziennie przemierzając min. dystans maratoński 42,195km. Relacja z wyprawy dostępna jest na fb: Projekt_z_buta oraz wydarzeniu fb: Bieganie, Nie Nuda. Ideą było M.IN. to, że dwóch mężczyzn- zwykłych, przeciętnych facetów- może zrobić coś dobrego. Dzięki naszej "zwykłości", chcemy udowodnić, że praktycznie każdy, w każdym wieku, może pomagać. Dla mnie to wzruszająca teza.
Serdecznie zapraszam:
FACEBOOK.COM/PROJEKTZBUTA

Ustalona kwota, jest wartością potrzebną na zorganizowanie imprezy biegowej Księżycowy Cross. Kwoty z opłat startowych będą darowiznami na KPŚ "Nie Nuda". Planowany termin biegu to przełom stycznia i lutego 2020r. Poza tym, dzięki zorganizowanej przez nas zbiórce ciuchów sportowych, stał się możliwy do zrealizowania projekt Witka, czyli: "W samo południe- ozorkowskie pojedynki biegowe". Przedsięwzięcie ma dać szanse oraz motywację wszystkim- na podjęcie walki z samym sobą. Nawet tym, których nie stać na ciuchy sportowe. Bo przecież , istnie, tragicznym by było nie zostać mistrzem, jedynie przez lęk, jak mnie inni odbiorą.
Dajmy szanse wszystkim!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maksym Lange - awatar

  Maksym Lange

  25.04.2019
  25.04.2019

  Hej,
  poniżej ciut więcej o naszej akcji:

1 635 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maksym Lange - awatar

Maksym Lange

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Nadia Kasprzak - awatar
Nadia Kasprzak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania Szczyrba - awatar
Ania Szczyrba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Radosny Dom Seniora - awatar
Radosny Dom Seniora
200
Magdalena - awatar
Magdalena
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij