Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - miniaturka zdjęcia

Bieg Wegański dla Korabiewic Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - zdjęcie główne

Bieg Wegański dla Korabiewic

695 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Bieg Wegański dla zwierzaków w Korabiewicach

Fundacja Run Vegan powstała, aby poprzez imprezy sportowe docierać do biegaczy, inspirując ich do diety roślinnej i szeroko rozumianego weganizmu. W weganizm wpisana jest potrzeba minimalizacji cierpienia zwierząt, dlatego w ramach naszych działań współpracujemy z Fundacją VIVA i Schroniskiem w Korabiewicach.  19 maja odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja wydarzenia. Z tej okazji zbieramy środki na rzecz poprawy jakości życia zwierzaków pod opieką Schroniska. Dołącz, udostępnij, wpadnij do Schroniska jako wolontariusz, a może - i to jest największa potrzeba - będziesz mógł dać ciepły kąt i kawałek swojego serca jednemu z futrzastych podopiecznych. 

Jeśli startujesz w Biegu 19 maja i chcesz wpłacić "cegielkę" w zamian za: zmianę dystansu, zmianę zawodnika, przesuniecie opłaty na kolejną edycję, to jesteś we właściwym miejscu:) Prosimy o dokonanie wpłaty pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Do zobaczenia 19 maja 2019 w Warszawie nad Wisłą! Run & Vegan

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  29.05.2019
  29.05.2019

  10 Bieg Wegański za nami. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i zapraszamy do Korabiewic.

  Zdjęcie aktualizacji 32 070

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  13.05.2019
  13.05.2019

  Cieszę się ze mogłem pomóc:)

  • Run Vegan - awatar

   Run Vegan - Organizator zbiórki

   29.05.2019
   29.05.2019

   Dziękujemy w imieniu Futrzastych!

695 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SsuchyDrużynaA - awatar
SsuchyDrużynaA
50
Konrad Kwaśnciki - awatar
Konrad Kwaśnciki
50
Martyna Tomkiewicz - awatar
Martyna Tomkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska - awatar
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska
20
Joanna Wróblewska - awatar
Joanna Wróblewska
20
Michał Wodziński - awatar
Michał Wodziński
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij