Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - miniaturka zdjęcia

Bieg Wegański dla Korabiewic Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - zdjęcie główne

Bieg Wegański dla Korabiewic

695 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Bieg Wegański dla zwierzaków w Korabiewicach

Fundacja Run Vegan powstała, aby poprzez imprezy sportowe docierać do biegaczy, inspirując ich do diety roślinnej i szeroko rozumianego weganizmu. W weganizm wpisana jest potrzeba minimalizacji cierpienia zwierząt, dlatego w ramach naszych działań współpracujemy z Fundacją VIVA i Schroniskiem w Korabiewicach.  19 maja odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja wydarzenia. Z tej okazji zbieramy środki na rzecz poprawy jakości życia zwierzaków pod opieką Schroniska. Dołącz, udostępnij, wpadnij do Schroniska jako wolontariusz, a może - i to jest największa potrzeba - będziesz mógł dać ciepły kąt i kawałek swojego serca jednemu z futrzastych podopiecznych. 

Jeśli startujesz w Biegu 19 maja i chcesz wpłacić "cegielkę" w zamian za: zmianę dystansu, zmianę zawodnika, przesuniecie opłaty na kolejną edycję, to jesteś we właściwym miejscu:) Prosimy o dokonanie wpłaty pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Do zobaczenia 19 maja 2019 w Warszawie nad Wisłą! Run & Vegan

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  29.05.2019
  29.05.2019

  10 Bieg Wegański za nami. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i zapraszamy do Korabiewic.

  Zdjęcie aktualizacji 32 070

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  13.05.2019
  13.05.2019

  Cieszę się ze mogłem pomóc:)

  • Run Vegan - awatar

   Run Vegan - Organizator zbiórki

   29.05.2019
   29.05.2019

   Dziękujemy w imieniu Futrzastych!

695 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SsuchyDrużynaA - awatar
SsuchyDrużynaA
50
Konrad Kwaśnciki - awatar
Konrad Kwaśnciki
50
Martyna Tomkiewicz - awatar
Martyna Tomkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska - awatar
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska
20
Joanna Wróblewska - awatar
Joanna Wróblewska
20
Michał Wodziński - awatar
Michał Wodziński
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij