Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - miniaturka zdjęcia

Bieg Wegański dla Korabiewic

Zbiórka Bieg Wegański dla Korabiewic - zdjęcie główne

Bieg Wegański dla Korabiewic

695 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

Bieg Wegański dla zwierzaków w Korabiewicach

Fundacja Run Vegan powstała, aby poprzez imprezy sportowe docierać do biegaczy, inspirując ich do diety roślinnej i szeroko rozumianego weganizmu. W weganizm wpisana jest potrzeba minimalizacji cierpienia zwierząt, dlatego w ramach naszych działań współpracujemy z Fundacją VIVA i Schroniskiem w Korabiewicach.  19 maja odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja wydarzenia. Z tej okazji zbieramy środki na rzecz poprawy jakości życia zwierzaków pod opieką Schroniska. Dołącz, udostępnij, wpadnij do Schroniska jako wolontariusz, a może - i to jest największa potrzeba - będziesz mógł dać ciepły kąt i kawałek swojego serca jednemu z futrzastych podopiecznych. 

Jeśli startujesz w Biegu 19 maja i chcesz wpłacić "cegielkę" w zamian za: zmianę dystansu, zmianę zawodnika, przesuniecie opłaty na kolejną edycję, to jesteś we właściwym miejscu:) Prosimy o dokonanie wpłaty pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Do zobaczenia 19 maja 2019 w Warszawie nad Wisłą! Run & Vegan

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Run Vegan - awatar

  Run Vegan

  29.05.19
  29.05.19

  10 Bieg Wegański za nami. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i zapraszamy do Korabiewic.

  Zdjęcie aktualizacji 32 070

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  13.05.19
  13.05.19

  Cieszę się ze mogłem pomóc:)

  • Run Vegan - awatar

   Run Vegan - Organizator zbiórki

   29.05.19
   29.05.19

   Dziękujemy w imieniu Futrzastych!

695 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
SsuchyDrużynaA - awatar
SsuchyDrużynaA
50
Konrad Kwaśnciki - awatar
Konrad Kwaśnciki
50
Martyna Tomkiewicz - awatar
Martyna Tomkiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska - awatar
Ewa Pciorek Lidia Bodaszewska
20
Joanna Wróblewska - awatar
Joanna Wróblewska
20
Michał Wodziński - awatar
Michał Wodziński
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij