Zbiórka Remont ośr. Bieszczadzki Trakt - miniaturka zdjęcia

Remont ośr. Bieszczadzki Trakt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont ośr. Bieszczadzki Trakt - zdjęcie główne

Remont ośr. Bieszczadzki Trakt

560 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Marek - awatar

Waldemar Marek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,
Kochani przyjaciele,
Druhny i Druhowie

Niedawno na nowo udało się nam otworzyć stanicę harcerską w Ustrzykach Dolnych. Przez wiele miesięcy, wspólnymi siłami dokonaliśmy ogromnego wyczynu i dzisiaj "Bieszczadzki Trakt" może nareszcie przyjmować wszystkich zakochanych w wędrówkach i przyrodzie turystów.

Pragniemy by nasz ośrodek był miejscem przyjaznym i klimatycznym, niestety w dalszym ciągu brakuje nam elementów wyposażenia. Sprzęt jakim dysponujemy jest mocno przestarzały i niepraktyczny. Potrzebne są kolejne remonty poszczególnych pokoi, przeróbki ścianek działowych i wymiana wytartych wykładzin. 

Zachęcamy Was do wsparcia naszej akcji, której celem jest podniesienie standardu pomieszczeń socjalnych w ośrodku. Zależy nam by miejsce to stało się atrakcyjne i często odwiedzane zarówno przez harcerzy jak i turystów podziwiających Bieszczady. Wszelkie darowizny finansowe jak i materialne są bardzo mile widziane. Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas niezwykle istotne! 


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
"Bieszczadzki Trakt"
ul. Janusza Korczaka 11, 38-700 Ustrzyki Dolne
tel: 513 014 554

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
560 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Waldemar Marek - awatar

Waldemar Marek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Nicko - awatar
Katarzyna Nicko
20
Monika - awatar
Monika
20
edyta - awatar
edyta
100
Cichy - awatar
Cichy
50
Katrzyna Rzeźnik Nawrocka - awatar
Katrzyna Rzeźnik Nawrocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewelina - awatar
Ewelina
50
M.B. - awatar
M.B.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij