Zbiórka Remont ośr. Bieszczadzki Trakt - miniaturka zdjęcia

Remont ośr. Bieszczadzki Trakt

Zbiórka Remont ośr. Bieszczadzki Trakt - zdjęcie główne

Remont ośr. Bieszczadzki Trakt

560 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Waldemar Marek - awatar

Waldemar Marek

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,
Kochani przyjaciele,
Druhny i Druhowie

Niedawno na nowo udało się nam otworzyć stanicę harcerską w Ustrzykach Dolnych. Przez wiele miesięcy, wspólnymi siłami dokonaliśmy ogromnego wyczynu i dzisiaj "Bieszczadzki Trakt" może nareszcie przyjmować wszystkich zakochanych w wędrówkach i przyrodzie turystów.

Pragniemy by nasz ośrodek był miejscem przyjaznym i klimatycznym, niestety w dalszym ciągu brakuje nam elementów wyposażenia. Sprzęt jakim dysponujemy jest mocno przestarzały i niepraktyczny. Potrzebne są kolejne remonty poszczególnych pokoi, przeróbki ścianek działowych i wymiana wytartych wykładzin. 

Zachęcamy Was do wsparcia naszej akcji, której celem jest podniesienie standardu pomieszczeń socjalnych w ośrodku. Zależy nam by miejsce to stało się atrakcyjne i często odwiedzane zarówno przez harcerzy jak i turystów podziwiających Bieszczady. Wszelkie darowizny finansowe jak i materialne są bardzo mile widziane. Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas niezwykle istotne! 


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
"Bieszczadzki Trakt"
ul. Janusza Korczaka 11, 38-700 Ustrzyki Dolne
tel: 513 014 554

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
560 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Waldemar Marek - awatar

Waldemar Marek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Nicko - awatar
Katarzyna Nicko
20
Monika - awatar
Monika
20
edyta - awatar
edyta
100
Cichy - awatar
Cichy
50
Katrzyna Rzeźnik Nawrocka - awatar
Katrzyna Rzeźnik Nawrocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewelina - awatar
Ewelina
50
M.B. - awatar
M.B.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij