Zbiórka Mały remont wielkie zmiany - zdjęcie główne

Mały remont wielkie zmiany

565 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Agata Anusiewicz i współtworzę Fundacje Wsparcie. Nasza fundacja zajmuje się pomocą i wsparciem osób starszych, niesamodzielnych. Stworzyliśmy także Klub Międzypokoleniowy w którym prowadzimy zajęcia i spotkania dla sąsiadów z okolic Marysina Wawerskiego. Mając ponad 20 letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi wiem jak ważne jest zaspokojenie potrzeb człowieka niesamodzielnego. Jedną z głównych potrzeb jest możliwość samodzielności w wykonywaniu podstawowych potrzeb związanych z utrzymaniem higieny. 

Wśród  podopiecznych, które odwiedzam wolontarystycznie jest 63 letnia Pani Iwona. W wieku 49 lat przeszła udar, później wylew, dziś tj. po 14 latach jest prawostronnie sparaliżowana i nie chodzi. Z pomocą przesiada się na wózek inwalidzki. Jest osoba samotną. Uzależniona od opiekunki z Opieki Społecznej. Cały Jej świat to 18 metrowe mieszkanie na czwartym pietrze w starej warszawskiej kamienicy bez windy, z kuchnią w korytarzu i maleńką łazienką z głęboka wanną.  Marzenie p. Iwony to łazienka, w której będzie mogła się umyć. Konieczny jest remont starej łazienki, zainstalowanie kabiny prysznicowej i poszerzenie drzwi aby mógł wjechać wózek inwalidzki. Pani Iwona przy swoich bardzo niskich dochodach potrafiła trochę zaoszczędzić, trochę pomoże Opieka ale wciąż brakuje. 

Pani Iwona jest bardzo skromną, pogodną osobą, nigdy nie prosiła o pomoc. Dziś poprosiła o to mnie i zgodziła się na upublicznienie prośby. Tak pisze ,, ....Choroba czy inwalidztwo to nie koniec świata.  Ja sobie radzę czytając książki, które kocham od dzieciństwa. Rozwiązuje krzyżówki, jolki: ćwicząc pamięć. Po prostu żyję. Trzeba być optymistą i uśmiechać się do życia i ludzi a nie ciągle narzekać i mieć pretensje o wszystko. Cieszę się z drobiazgów. Budzę się rano, nieważne czy pada, czy świeci słońce to świat jest piękny. Chociażby czasami chciało się płakać -  to się przełamać i śmiać się nawet przez łzy".

Proszę w imieniu tej fantastycznej, miłej osoby o pomoc w sfinansowaniu remontu łazienki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.07.2017
    04.07.2017

    To naprawdę nie wymaga wielkiego wysiłku czy nakładu. Wiarygodność sprawdzona i potwierdzona. Cel zbiórki jak najbardziej szlachetny. Pomyśl o sobie gdybyś znalazł/ła się w podobnej sytuacji.

565 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ada Popiel - awatar
Ada Popiel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij