Zbiórka Mały remont wielkie zmiany - zdjęcie główne

Mały remont wielkie zmiany

565 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nazywam się Agata Anusiewicz i współtworzę Fundacje Wsparcie. Nasza fundacja zajmuje się pomocą i wsparciem osób starszych, niesamodzielnych. Stworzyliśmy także Klub Międzypokoleniowy w którym prowadzimy zajęcia i spotkania dla sąsiadów z okolic Marysina Wawerskiego. Mając ponad 20 letnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi wiem jak ważne jest zaspokojenie potrzeb człowieka niesamodzielnego. Jedną z głównych potrzeb jest możliwość samodzielności w wykonywaniu podstawowych potrzeb związanych z utrzymaniem higieny. 

Wśród  podopiecznych, które odwiedzam wolontarystycznie jest 63 letnia Pani Iwona. W wieku 49 lat przeszła udar, później wylew, dziś tj. po 14 latach jest prawostronnie sparaliżowana i nie chodzi. Z pomocą przesiada się na wózek inwalidzki. Jest osoba samotną. Uzależniona od opiekunki z Opieki Społecznej. Cały Jej świat to 18 metrowe mieszkanie na czwartym pietrze w starej warszawskiej kamienicy bez windy, z kuchnią w korytarzu i maleńką łazienką z głęboka wanną.  Marzenie p. Iwony to łazienka, w której będzie mogła się umyć. Konieczny jest remont starej łazienki, zainstalowanie kabiny prysznicowej i poszerzenie drzwi aby mógł wjechać wózek inwalidzki. Pani Iwona przy swoich bardzo niskich dochodach potrafiła trochę zaoszczędzić, trochę pomoże Opieka ale wciąż brakuje. 

Pani Iwona jest bardzo skromną, pogodną osobą, nigdy nie prosiła o pomoc. Dziś poprosiła o to mnie i zgodziła się na upublicznienie prośby. Tak pisze ,, ....Choroba czy inwalidztwo to nie koniec świata.  Ja sobie radzę czytając książki, które kocham od dzieciństwa. Rozwiązuje krzyżówki, jolki: ćwicząc pamięć. Po prostu żyję. Trzeba być optymistą i uśmiechać się do życia i ludzi a nie ciągle narzekać i mieć pretensje o wszystko. Cieszę się z drobiazgów. Budzę się rano, nieważne czy pada, czy świeci słońce to świat jest piękny. Chociażby czasami chciało się płakać -  to się przełamać i śmiać się nawet przez łzy".

Proszę w imieniu tej fantastycznej, miłej osoby o pomoc w sfinansowaniu remontu łazienki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.07.2017
    04.07.2017

    To naprawdę nie wymaga wielkiego wysiłku czy nakładu. Wiarygodność sprawdzona i potwierdzona. Cel zbiórki jak najbardziej szlachetny. Pomyśl o sobie gdybyś znalazł/ła się w podobnej sytuacji.

565 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ada Popiel - awatar
Ada Popiel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij