Zbiórka Brave Kids w Radziejowicach 2019 - miniaturka zdjęcia

Brave Kids w Radziejowicach 2019

Zbiórka Brave Kids w Radziejowicach 2019 - zdjęcie główne

Brave Kids w Radziejowicach 2019

1 190 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Michalina Jarmuż - awatar

Michalina Jarmuż

Organizator zbiórki

Są takie miejsca w Polsce, gdzie przez ostatnie dwa tygodnie czerwca, ponad podziałami spotykają się dzieci niosące pokój na świecie. Pomimo swojej trudne sytuacji życiowej, poprzez swoją otwartość uczą nas dorosłych, że pokój na świecie jest możliwy - wystarczy tylko, a może aż - otwartość wobec drugiego człowieka. Te dzieciaki to Brave Kids. 

Nie chcą nic w zamian. Chcą tylko dzielić się z nami sobą. Nasze Gminne Centrum Kultury POWOZOWNIA w Radziejowicach już po raz drugi ugości Brave Kids.  W tym roku będziemy gościć dzieci z Kenii, Korei Płd. i Białorusi. Wciąż jednak brakuje nam pieniędzy, żeby zapewnić podstawowe potrzeby dzieci w trakcie ich wizyty  u nas.

Dzięki Twojemu finansowemu wsparciu,  możemy sprawić, że dzieci ze środowiska wykluczonych z różnych rejonów  świata  będą:

– miały możliwość realizacji swoich marzeń  artystycznych

– mogły uwierzyć w siebie

– mogły przeżyć podróż życia

- spotkać się z polskimi dziećmi

– mogły nawiązać wielokulturowe przyjaźnie w Polsce na długie lata

Każda kwota przekazana na konto POWOZOWNI zostanie przeznaczona na realizację Brave Kids w Radziejowicach 2019 

Wspierając Brave Kids  pomożesz spełniać marzenia dzieci, żeby nigdy w nie nie zwątpiły. Razem z Tobą chcemy  stworzyć ten lepszy świat.  

Będziemy Ci bardzo wdzięczni za każdą pomoc.

* W tytule przelewu prosimy o dopiskę: Brave Kids w Radziejowicach


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 190 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Michalina Jarmuż - awatar

Michalina Jarmuż

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Hania Rybińska - awatar
Hania Rybińska
200
Damian Duda - awatar
Damian Duda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zuzia Dłużniewska - awatar
Zuzia Dłużniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij