Zbiórka Blacha za blachę ADWO/MEN X-lat - miniaturka zdjęcia

Blacha za blachę ADWO/MEN X-lat Jak założyć taką zbiórkę?

Blacha za blachę ADWO/MEN X-lat

11 722 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Gaworski - awatar

Marcin Gaworski

Organizator zbiórki

Zbiórka ma nieść pomoc naszym sąsiadom z Ukrainy. Jest też wyrazem sprzeciwu wobec bestialskiej napaści Rosji na wolny europejski naród.

Od kilku tygodni staramy się dzielić wszystkim, co mamy z obywatelami Ukrainy… udostępniamy nasze domy, ubrania, zbieramy jedzenie. Od 24 lutego Polska zdaje egzamin z człowieczeństwa i z ogromną dumą przyznaję, że robimy to pięknie.

Dziś nasze serca wędrują do walczących za ojczyznę, mężczyzn i kobiet, bohaterów ukraińskich broniących ojczyzny. Pieniądze zebrane tutaj przeznaczymy na kamizelki kuloodporne dostarczane za pośrednictwem fundacji Otwarty Dialog (link do fb z informacją kamizelkach https://www.facebook.com/ODFoundation/posts/335244131978674) dla 24 Brygady Zmechanizowanej im. Króla Daniela w Jaworowie na Ukrainie.  

Dlaczego tam?

13 Marca 2022 roku w niedzielny poranek Jaworów został zbombardowany przez siły rosyjskie. Zginęło 35 osób, a ponad 130 zostało rannych. Od początku wojny w Jaworowie szkoleni są ochotnicy z Ukrainy i całej Europy, osoby broniące Ukrainy. To miejsce strategiczne, dla którego sprzęt jest najistotniejszy, ponieważ realnie zwiększa szanse na przetrwanie żołnierzy.

Inspiracją do tej zbiórki stała się dla mnie nagroda X-lecia w plebiscycie AD WO/MEN 2022 organizowanym przez https://press.pl/. Jako zdobywca pierwszego miejsca, postanowiłem wystawić na licytację statuetkę, która grubością przypomina blachę używaną w kamizelkach kuloodpornych. Stal, z której stworzono figurkę, stała się dla mnie inspiracją w myśleniu o tym, jak nasze osiągnięcie może umocnić innych.

Dlatego też osoba/firma, która jako pierwsza wpłaci najwyższą kwotę (jeśli będzie kilka najwyższych kwot to pierwszeństwo wpłaty jest ważne) otrzyma statuetkę pierwszego miejsca plebiscytu X-lecia ADWO/MEN. 

Symboliczna statuetka powędruje do najhojniejszego darczyńcy, jednak tytuł na zawsze zostanie dla wszystkich moich współpracowników, partnerów, klientów 180heartbeats oraz F25 - firm, które z wielką przyjemnością mam okazję współtworzyć od ponad 15-lat. 

Dziękuję za chwile chwały — ku chwale Ukrainy!

Marcin Gaworski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    27.04.2022
    27.04.2022

    5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

11 722 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Gaworski - awatar

Marcin Gaworski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
Fundacja Grand Press - awatar
Fundacja Grand Press
5 000
Michał Grzyb - awatar
Michał Grzyb
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
majkel - awatar
majkel
210

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij