Zbiórka Dla Blanki - zdjęcie główne

Dla Blanki

1 142 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Kisiel - awatar

Bożena Kisiel

Organizator zbiórki

Moja córka Blanka ma 11 lat. Choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe Czterokończynowe. Urodziła się w 24 tygodniu ciąży z wagą 610g. Intubowana przez 2 miesiące. 3 razy przetaczano u niej krew, przeszła operację serca.Miała niedotlenienie mózgu. W szpitalu spędziłyśmy 4 miesiące , w chwili wyjścia że szpitala ważyła 2400g.

Od tego czasu zaczęła się moja walka o to aby Blanka mogła być sprawna ruchowo. Kilka razy w tygodniu chodziłyśmy na rehabilitację, ćwiczyłyśmy w domu, ćwiczymy do tej pory. 

Blanka porusza się na wózku inwalidzkim z małą szansą na to aby kiedykolwiek sama stanęła na nogi. Ciągle mam jednak nadzieję , że moje dziecko będzie mogło chodzić z balkonikiem, lecz jest to możliwe jedynie przez intensywną rehabilitację na którą nie zawsze mnie stać. 

Pochodzimy z małej miejscowości w której nie mielibyśmy szans na edukację oraz leczenie córki. Mieszkamy w Warszawie w wynajmowany mieszkaniu na 4 piętrze z windą,  lecz na pół piętro wnosze wózek z córką sama,jest mi coraz ciężej fizycznie, pomaga mi mój mąż, lecz większość czasu pracuje i zostaje z Blanką sama. 

Ewentualne pieniądze ze zbiórki chce przeznaczyć na rehabilitacje oraz sprzęt rehabibitacyjny , który pomoże mojemu dziecku na w miarę normalne funkcjonowanie.

Jeżeli nie jest komuś obojętny los mojego dziecka bardzo proszę o wsparcie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 142 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Kisiel - awatar

Bożena Kisiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Świder - awatar
Justyna Świder
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sabina Świder - awatar
Sabina Świder
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agaa - awatar
Agaa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Szewczyk - awatar
Małgorzata Szewczyk
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij