Zbiórka Łączy NAS piłka - zdjęcie główne

Łączy NAS piłka

4 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym na rzecz dzieci i Młodzieży przebywającej w Centrum Administracyjnym Domów dla dzieci i Młodzieży w Łoniowie. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie materialne w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc Naszym małym podopiecznym.  

Centrum  jest to publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego i interwencyjnego. Nasza placówka to innowacyjna forma opieki zastępczej, Centrum poprzez Domy zapewnia całodobową opiekę wychowawczą dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej. W chwili obecnej w placówce zamieszkuje 36 dzieci w wieku od drugiego miesiąca życia do 22 lat (dziewczynki i chłopcy), każde dziecko jest wyjątkowe, które najbardziej na świecie potrzebuje zdrowej, kochającej rodziny. My staramy się zapewnić im to wszystko, by poczuli namiastkę prawdziwego ciepła rodzinnego. Chcemy by czuły się u Nas kochane, ważne, potrzebne, wyjątkowe, by było im z nami dobrze.

Pragniemy przy pomocy ludzi dobrej woli darczyńców, sponsorów wygospodarować teren na boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę, by móc zapewnić Naszym wychowankom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Chcemy stworzyć porządne boisko, czas rekreacji, który chociaż na chwilę sprawi, że dzieci i młodzież zz Naszego Centrum zapomną o swoich troskach, kłopotach, chorobach i o swoim osamotnieniu. Wiemy, że sporym problemem jest utrzymanie dobrego humoru, gdy dziecko nie ma ruchu i z nudów tkwi tylko w czterech ścianach "domu". Boisko będzie doskonałym pomysłem dla zbuntowanego małego i dużego naszego wychowanka. 

SZANOWNI PAŃSTWO!!!!!

Możecie skorzystać z okazji i już DZIŚ włączyć się w naszą incjatywę, każda złotówka ma wagę złota dla nas. W realizację tego szczytnego celu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby uczestników gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy. Dziękujemy WSZYSTKIM i KAŻDEMU z osobna a nagrodą niech będą uśmiechy Naszych Dzieci, bo to jest najwyższa zapłata za Państwa dobroć. 

Wierzymy,że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie zamierzonej incjatywy i osiągniecie celu oraz będzie wkładem w rozwój i przyszłość Naszych podopiecznych. 

Bliższe informacje na temat Stowarzyszenia i Centrum można uzyskać ze strony internetowej: 

centrumdomowloniow.naszaplacowka.pl oraz na FB

pytania kierować na adres e-mail [email protected]


Z góry dziękujemy 

Zarząd i Członkowie 

stowarzyszenia domów Dla Dzieci I Młodzieży

"BLIŻEJ MARZEŃ"


 

 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń" - awatar

  Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń"

  30.12.2019
  30.12.2019

  Kalendarz z marzeniami dzieci

  Zdjęcie aktualizacji 42 032

4 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób

Wpłaty: 27

Jula - awatar
Jula
80
"Ziołogród" A&P Sadowscy. - awatar
"Ziołogród" A&P Sadowscy.
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
AKADEMIA DEWELOPERÓW - awatar
AKADEMIA DEWELOPERÓW
1 260
Aleksandra Butruk - awatar
Aleksandra Butruk
20
Radek - awatar
Radek
20
Emilia Rutkowska - awatar
Emilia Rutkowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Dziubałka - awatar
Katarzyna Dziubałka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij