Zbiórka Łączy NAS piłka - miniaturka zdjęcia

Łączy NAS piłka

Zbiórka Łączy NAS piłka - zdjęcie główne

Łączy NAS piłka

3 820 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym na rzecz dzieci i Młodzieży przebywającej w Centrum Administracyjnym Domów dla dzieci i Młodzieży w Łoniowie. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie materialne w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc Naszym małym podopiecznym.  

Centrum  jest to publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego i interwencyjnego. Nasza placówka to innowacyjna forma opieki zastępczej, Centrum poprzez Domy zapewnia całodobową opiekę wychowawczą dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej. W chwili obecnej w placówce zamieszkuje 36 dzieci w wieku od drugiego miesiąca życia do 22 lat (dziewczynki i chłopcy), każde dziecko jest wyjątkowe, które najbardziej na świecie potrzebuje zdrowej, kochającej rodziny. My staramy się zapewnić im to wszystko, by poczuli namiastkę prawdziwego ciepła rodzinnego. Chcemy by czuły się u Nas kochane, ważne, potrzebne, wyjątkowe, by było im z nami dobrze.

Pragniemy przy pomocy ludzi dobrej woli darczyńców, sponsorów wygospodarować teren na boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę, by móc zapewnić Naszym wychowankom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Chcemy stworzyć porządne boisko, czas rekreacji, który chociaż na chwilę sprawi, że dzieci i młodzież zz Naszego Centrum zapomną o swoich troskach, kłopotach, chorobach i o swoim osamotnieniu. Wiemy, że sporym problemem jest utrzymanie dobrego humoru, gdy dziecko nie ma ruchu i z nudów tkwi tylko w czterech ścianach "domu". Boisko będzie doskonałym pomysłem dla zbuntowanego małego i dużego naszego wychowanka. 

SZANOWNI PAŃSTWO!!!!!

Możecie skorzystać z okazji i już DZIŚ włączyć się w naszą incjatywę, każda złotówka ma wagę złota dla nas. W realizację tego szczytnego celu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby uczestników gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy. Dziękujemy WSZYSTKIM i KAŻDEMU z osobna a nagrodą niech będą uśmiechy Naszych Dzieci, bo to jest najwyższa zapłata za Państwa dobroć. 

Wierzymy,że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie zamierzonej incjatywy i osiągniecie celu oraz będzie wkładem w rozwój i przyszłość Naszych podopiecznych. 

Bliższe informacje na temat Stowarzyszenia i Centrum można uzyskać ze strony internetowej: 

centrumdomowloniow.naszaplacowka.pl oraz na FB

pytania kierować na adres e-mail [email protected]


Z góry dziękujemy 

Zarząd i Członkowie 

stowarzyszenia domów Dla Dzieci I Młodzieży

"BLIŻEJ MARZEŃ"


 

 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń" - awatar

  Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń"

  30.12.19
  30.12.19

  Kalendarz z marzeniami dzieci

  Zdjęcie aktualizacji 42 032

3 820 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 25

Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
AKADEMIA DEWELOPERÓW - awatar
AKADEMIA DEWELOPERÓW
1 260
Aleksandra Butruk - awatar
Aleksandra Butruk
20
Radek - awatar
Radek
20
Emilia Rutkowska - awatar
Emilia Rutkowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Dziubałka - awatar
Katarzyna Dziubałka
100
Piotr Głowacki - awatar
Piotr Głowacki
200
Jakub G - awatar
Jakub G
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij