Zbiórka Łączy NAS piłka - zdjęcie główne

Łączy NAS piłka

4 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym na rzecz dzieci i Młodzieży przebywającej w Centrum Administracyjnym Domów dla dzieci i Młodzieży w Łoniowie. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie materialne w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc Naszym małym podopiecznym.  

Centrum  jest to publiczna placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego i interwencyjnego. Nasza placówka to innowacyjna forma opieki zastępczej, Centrum poprzez Domy zapewnia całodobową opiekę wychowawczą dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej. W chwili obecnej w placówce zamieszkuje 36 dzieci w wieku od drugiego miesiąca życia do 22 lat (dziewczynki i chłopcy), każde dziecko jest wyjątkowe, które najbardziej na świecie potrzebuje zdrowej, kochającej rodziny. My staramy się zapewnić im to wszystko, by poczuli namiastkę prawdziwego ciepła rodzinnego. Chcemy by czuły się u Nas kochane, ważne, potrzebne, wyjątkowe, by było im z nami dobrze.

Pragniemy przy pomocy ludzi dobrej woli darczyńców, sponsorów wygospodarować teren na boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę i siatkówkę, by móc zapewnić Naszym wychowankom spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Chcemy stworzyć porządne boisko, czas rekreacji, który chociaż na chwilę sprawi, że dzieci i młodzież zz Naszego Centrum zapomną o swoich troskach, kłopotach, chorobach i o swoim osamotnieniu. Wiemy, że sporym problemem jest utrzymanie dobrego humoru, gdy dziecko nie ma ruchu i z nudów tkwi tylko w czterech ścianach "domu". Boisko będzie doskonałym pomysłem dla zbuntowanego małego i dużego naszego wychowanka. 

SZANOWNI PAŃSTWO!!!!!

Możecie skorzystać z okazji i już DZIŚ włączyć się w naszą incjatywę, każda złotówka ma wagę złota dla nas. W realizację tego szczytnego celu wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby uczestników gorąco liczymy na Państwa pomoc, wierząc, że dla Państwa będzie to wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy. Dziękujemy WSZYSTKIM i KAŻDEMU z osobna a nagrodą niech będą uśmiechy Naszych Dzieci, bo to jest najwyższa zapłata za Państwa dobroć. 

Wierzymy,że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie zamierzonej incjatywy i osiągniecie celu oraz będzie wkładem w rozwój i przyszłość Naszych podopiecznych. 

Bliższe informacje na temat Stowarzyszenia i Centrum można uzyskać ze strony internetowej: 

centrumdomowloniow.naszaplacowka.pl oraz na FB

pytania kierować na adres e-mail [email protected]


Z góry dziękujemy 

Zarząd i Członkowie 

stowarzyszenia domów Dla Dzieci I Młodzieży

"BLIŻEJ MARZEŃ"


 

 


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń" - awatar

  Stowarzyszenie Domów Dla Dzieci i Młodzieży "Bliżej Marzeń"

  30.12.2019
  30.12.2019

  Kalendarz z marzeniami dzieci

  Zdjęcie aktualizacji 42 032

4 000 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Jula - awatar
Jula
80
"Ziołogród" A&P Sadowscy. - awatar
"Ziołogród" A&P Sadowscy.
100
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
AKADEMIA DEWELOPERÓW - awatar
AKADEMIA DEWELOPERÓW
1 260
Aleksandra Butruk - awatar
Aleksandra Butruk
20
Radek - awatar
Radek
20
Emilia Rutkowska - awatar
Emilia Rutkowska
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Dziubałka - awatar
Katarzyna Dziubałka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij