Psia influencerka Wieśka zebrała 15 000 zł z okazji swoich urodzin!

Marcjanna
19 lutego 2019
Wpis Psia influencerka Wieśka zebrała 15 000 zł z okazji swoich urodzin! - miniaturka zdjęcia

Wiesława - uratowana i adoptowana przez Zosię Zborowską - niedawno obchodziła swoje około siódme urodziny. Z tej okazji została założona zbiórka na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/uryWiesi) z celem ustawionym na około 7 000 złotych (6 999 zł) na rzecz zwierzaków z Viva! Interwencje.

Znana i lubiana przez wielu psinfluencerka ma ponad 6700 followersów na Facebooku oraz 33 000 obserwujących na Instagramie (@wieska_my_life_after_adoption)!! W związku z tym jej urodzinowa zbiórka była oczywiście udostępniona na jej mediach społecznościowych i zebrała 216% celu, czyli ponad 15 000 złotych! To świetny przykład jak wykorzystać portale społecznościowe do promowania zbiórki.

Urodzinową zbiórkę założył ostatnio także Andrzej Wrona, który często pojawia się na profilu Wiesi. Polski siatkarz z okazji swoich 30. urodzin zebrał 30 000 złotych! Zobacz jak: https://pomagam.pl/blog/andrzejwrona/ .

Zbiórka Wieśki dla Viva! Interwencje to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę z okazji swoich urodzin i przekazać pieniądze wybranej organizacji!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij