Z okazji 30. urodzin Andrzej Wrona zebrał 30 000 zł dla dzieci z chorobami nowotworowymi!

Marcjanna
09 lutego 2019
Wpis Z okazji 30. urodzin Andrzej Wrona zebrał 30 000 zł dla dzieci z chorobami nowotworowymi! - miniaturka zdjęcia

Jak pomóc potrzebującym w swoje urodziny? Andrzej Wrona - polski siatkarz i reprezentant Polski - znalazł sposób! Niedawno obchodził swoje 30. urodziny i wykorzystał swoją popularność, żeby zrobić coś dobrego.

Utworzył urodzinową zbiórkę w Pomagam.pl (https://pomagam.pl/30urodziny), w której opisie napisał:

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla mnie to wpłać kasę na Fundację Herosi, która pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi. Zajmie Ci to tyle samo czasu co złożenie mi życzeń na fejsie lub instagramie, a uszczęśliwisz nie tylko mnie ale i podopiecznych Fundacji:)

Dzięki aktywnym działaniom w mediom społecznościowym i wsparciu ponad 500 darczyńców osiągnął 100% celu, zbierając 30 000 złotych!

Zbiórka Andrzeja Wrony dla Fundacji Herosi to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że też możesz założyć zbiórkę z okazji swoich urodzin i przekazać pieniądze wybranej organizacji!

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij