Pasjonaci przyrody zebrali 100% potrzebnych środków, aby uratować zabytkową lipową aleję!!

Marcjanna
10 września 2019
Wpis Pasjonaci przyrody zebrali 100% potrzebnych środków, aby uratować zabytkową lipową aleję!! - miniaturka zdjęcia

Wolontariusze zebrali 100% potrzebnych środków na ratowanie zabytkowej lipowej alei w Żelazowej Woli!

Między Sochaczewem a Żelazową Wolą znajduje się aleja utworzona z lip, klonów, wierzb i jesionów. Niektóre z drzew pamiętają czasy, gdy w Żelazowej Woli urodził się wybitny polski pianista - Fryderyk Chopin!

Niestety, ze względu na planowaną przebudowę drogi, los zabytkowej alei stanął pod znakiem zapytania.

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zwrócił się do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o wydanie zgody na usunięcie 130 drzew na potrzeby przebudowy drogi. Nie sprawdzono ich stanu, ani obecności chronionych gatunków z udziałem ekspertów stosownych dziedzin. - pisze autor zbiórki.

Okoliczni mieszkańcy oraz pasjonaci przyrody, kultury i historii polskiej z terenu całego kraju postanowili działać. Żeby móc powstrzymać wycinkę drzew lub ją ograniczyć, potrzebne były środki na wykonanie ekspertyz przyrodniczych. Założyli zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/6qm164lg) i wspólnymi siłami osiągnęli ponad 100% celu, czyli ponad 5 000 zł!

Zbiórka na ratowanie lipowej alei w Żelazowej Woli to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby skutecznie działać w ważnej dla Ciebie sprawie.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info .

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem: [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij