Ponad 4500 zł w 2 tygodnie na badania bocianów czarnych - dzięki Pomagam.pl to możliwe!

Marcjanna
10 lutego 2019
Wpis Ponad 4500 zł w 2 tygodnie na badania bocianów czarnych - dzięki Pomagam.pl to możliwe! - miniaturka zdjęcia

Krzysiek Dudzik pasjonuje się obserwacją i badaniem ptaków, poświęca na to każdą wolną chwilę od ponad 18 lat. Współdziała i publikuje z zawodowymi naukowcami oraz współpracuje m.in. z Uniwersytetem Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Kielcach i Nadleśnictwami z RDLP Radom.

Najbardziej interesują go bociany czarne, które pomaga chronić i tworzyć ich charakterystykę. Do tego potrzebne mu są fotopułapki, które pozwalają rejestrować w pełni naturalne zachowania ptaków, identyfikować główne zagrożenia dla tego rzadkiego gatunku i lepiej poznać jego biologię. Na ten cel założył zbiórkę na Pomagam.pl (https://pomagam.pl/bocianczarny2019) i w ciągu 2 tygodni zebrał ponad 4500 złotych!

Zbiórka Krzyśka na badania bocianów czarnych to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że również możesz zbierać pieniądze na swoją pasję i rozwój naukowy! 

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij