Los bocianów nie jest im obojętny! Zebrano ponad 6 000, by chronić zwierzęta przed zimą!

Magdalena
13 listopada 2019
Wpis Los bocianów nie jest im obojętny! Zebrano ponad 6 000, by chronić zwierzęta przed zimą! - miniaturka zdjęcia

Obecnie ponad 25% populacji bocianów pochodzi z Polski. Niestety coraz mniejsza część z nich odlatuje na zimę w cieplejsze rejony. To wszystko za sprawą ich pogarszającego się stanu zdrowia.

Coraz więcej bocianów poważnie choruje. Padają one również ofiarom myśliwych, czy też zostają okaleczone przez linie wysokiego napięcia. Niezależnie od przyczyny, nie są w stanie samodzielnie funkcjonować.

Wolontariusze z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu nie są obojętni na los tych bezbronnych stworzeń — zajmują się nimi i zapewniają leczenie oraz rehabilitację. Niestety dobrze wiedzą, że część z nich nigdy nie wróci na wolność.

Aby bociany mogły przetrwać zimę, potrzebują codziennie 50 kg mięsa, to 1 TONA na miesiąc. Właśnie w tym celu powstała zbiórka na Pomagam.pl https://pomagam.pl/bocianywvphyhi4 by pomóc zwierzętom przetrwać ten okres. Szybko okazało się, że społeczeństwo nie pozostaje obojętne na ich los. Udało się zebrać już ponad 6 000 zł!!

Zbiórka na pomoc dla bocianów to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zostać inicjatorem akcji, która uratuje potrzebujące zwierzęta.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij