Pogryzły go psy, ale zebrali ponad 8700zł na leczenie Borsuka Karolka na Pomagam.pl!

Opublikowano 10 lutego 2019 przez Marcjanna

Borsuk Karolek obudził się za wcześnie ze swojego zimowego snu. Niestety zauważyły to psy, które go pogryzły i pogoniły, a Borsuk, uciekając, wpadł do betonowego rowu i utknął.

Na szczęście dobrzy ludzie go znaleźli i trafił pod opiekę Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu. Żeby opłacić jego leczenie, założyli zbiórkę w Pomagam.pl (https://pomagam.pl/Borsukhaxkflf0), którą aktywnie promowali w mediach społecznościowych i... osiągnęli 175% celu, czyli zebrali ponad 8700 złotych!!! Sprawą zainteresowały się również media (Gazeta.pl i TVP Rzeszów), co na pewno miało wpływ na sukces zbiórki.

Zbiórka na leczenie Borsuka Karolka to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz pomóc zwierzętom w Twojej okolicy i przyczynić się do poprawy ich losu.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!


Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij