5-cioro dzieci zostało bez matki! Na Pomagam.pl zebrali 11 500 zł na pilny remont!

Magdalena
02 grudnia 2019
Wpis 5-cioro dzieci zostało bez matki! Na Pomagam.pl zebrali 11 500 zł na pilny remont! - miniaturka zdjęcia

Żona Jacka przegrała walkę z nowotworem i zostawiła 5-cioro dzieci pod opieką męża. Na Pomagam.pl mężczyzna zebrał niemal 12 000 zł, aby przeprowadzić pilny remont mieszkania!

Jacek samotnie wychowuje 5-cioro wspaniałym dzieci. Jego żona odeszła zaraz po narodzinach najmłodszej córeczki, przegrała nierówną walkę z nowotworem. To był ogromny cios dla całej rodziny. Na domiar złego, mężczyzna w krótkim czasie po tej tragedii uległ wypadkowi, przez co nie mógł wykonywać pracy zarobkowej

Rodzina radzi sobie jak może, jednak ich sytuacja jest bardzo ciężka. Ledwo wystarcza im na bieżące wydatki, a ich mieszkanie wymaga pilnego remontu. 

Aby zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do życia, rozwoju i nauki Jacek postanowił założyć zbiórkę na Pomagam.pl https://pomagam.pl/wymalujusmiech

Dzięki wsparciu 163 Darczyńców udało się błyskawicznie zebrać 11 580 zł!! W ten sposób mężczyzna mógł przeprowadzić remont mieszkania i przystosować je do potrzeb swoich ukochanych dzieci. 

Zbiórka na remont mieszkania to nie wyjątek – już tysiące Polaków prowadzi zbiórki na Pomagam.pl, które jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń. Pamiętaj, że Ty również możesz zbierać pieniądze, aby zrealizować ważny dla Ciebie cel.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!!


Jeśli potrzebujesz pomocy przy założeniu zbiórki, zajrzyj na: https://pomagam.pl/info

Dlaczego warto założyć zbiórkę na Pomagam.pl?

1) Zbiórki na Pomagam.pl zbierają średnio 3 razy więcej pieniędzy od zbiórek prowadzonych na innych portalach.

2) Zebrane pieniądze możesz wypłacić w dowolnej chwili. Nie musisz zebrać całej kwoty, aby wypłacić zebrane środki. Zatrzymujesz każdą wpłatę!

3) Natychmiastowe wsparcie zespołu Pomagam.pl pod adresem [email protected], który pomoże Ci rozwiązać każdy problem ze zbiórką.

4) Po założeniu zbiórki otrzymasz dostęp do darmowych wskazówek dotyczących promocji Twojej zbiórki, dzięki którym kilkukrotnie wzrasta szansa na jej sukces. 

5) Darczyńcy mogą wpłacić środki na Twoją zbiórkę za pomocą kilkudziesięciu kanałów płatności, w tym szybkich przelewów online, przelewów tradycyjnych, PayPal, kart kredytowych czy nawet dokonania wpłaty w okienku pocztowym.

ZAŁÓŻ ZBIÓRKĘ!

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij